Pigūs skrydžiai į Vientianą

Norėdami rasti bilietus, įveskite kelionės datą:
usd
Rasti skrydžius

UniTicket.lt internetinė paieškos sistema palygins kainas ir padės jums rasti ir įsigyti pigiausius skrydžius į Vientianą ir atgal. Palyginsime skrydžių pasiūlymus įvairių aviakompanijų bei internetinių kelionių agentūrų svetainėse, ir Vientiano oro uostų bilietų kasose. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamiausia jums bilieto į Vientianą variantą.

Oro bilietų į Vientianą kainos

Tiesioginių skrydžių bilietai į Vientianą, kuriuos rado UniTicket.lt klientai. Kuo arčiau išvykimo data, tuo didesnės skrydžių kainos, didžiausia kaina išvykstant šiandien ir rytoj.

Varšuva - Vientianas AY 1144 Finnair Embraer 190
11:35 Frederiko Šopeno oro uostas
Kelionės laikas 15 v. 30 min. 2 sustojimai
03:05 Wattay
Rasti 24 Sausio 2021
Visi skrydžiai į Vientianą

Kas lemia bilieto kainą? Kaina priklauso nuo aptarnavimo klasės nuo išvykimo iki atvykimo dienos: verslo ar ekonominė klasė, keliaujate su bagažu ar tik su rankiniu bagažu, skrendate į vieną pusę ar pirmyn ir atgal. UniTicket.lt paieškos sistema atsižvelgia į visus šiuos veiksnius ir visada pasiūlo mažiausią ir tinkamiausią skrydžio kainą.

Skrydžiai iš Vientiano

Žemiau yra pateikiamos populiariausios skrydžių kryptys iš Vientiano. Norėdami skristi pigiau, skrydžius įsigykite iš anksto, taip pat patikrinkite tiesioginius ir jungiamuosius skrydžius.

Vientianas - Varšuva TG 575 Thai Airways Airbus A330
13:30 Wattay
Kelionės laikas 17 v. 45 min. 2 sustojimai
07:15 Frederiko Šopeno oro uostas
Rasti 24 Sausio 2021

Lėktuvo bilietai į Vientianą

Radote pigų skrydį į Vientianą kitoje agentūroje? Užeikite į UniTicket.lt ir palyginkite kainas čia, tai užtruks vos 2 minutes, mes suteiksime jums išsamią informaciją apie visus aviakompanijų skrydžius ir jų kainas.

Miestas Vientianą
Miestas Vientianą
Tiesioginiai skrydžiai į Vientianą iš 19 miestų

Populiariausi miestai, iš kurių vykdomi tiesioginiai skrydžiai pirmyn ir atgal: Bankokas, Guangdžou, Seulas. Pigiausias skrydis į Vientianą maršrutu Bankokas - Vientianas. Lėktuvai skraido į Vientianą iš 19 miestų.

Skrydžiai į Vientianą iš 8 šalių

Tiesioginiai skrydžiai į Vientianą iš 8 šalių. Populiariausios iš jų: Kinija, Laosas, Pietų Korėja, Vietnamas, Tailandas.

Į Vientianą skraidinančios aviakompanijos

Bilietus į Vientianą galite įsigyti 16 aviakompanijose. Geriausios oro linijų bendrovės, vykdančios tiesioginius skrydžius: Lao Airlines, Lao Skyway, China Eastern Airlines, Vietnam Airlines, Scoot.

Lėktuvai, skraidinantys į Vientianą

Į Vientianą skraido 11 lėktuvų modelių iš 16 oro linijų. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi iš 8 šalių ir 19 miestų visame pasaulyje.

 • Airbus A320
 • ATR 72
 • Boeing 737-800
 • Xian MA-60
 • Airbus A321
 • Boeing 737
 • Airbus A318/319/320/321
 • Airbus A319
 • Airbus A330
 • Boeing 737-700
 • Cessna 208b
Vientiano oro uostai

Žemiau yra pateikiami vykdantys veiklą regioniniai ir tarptautiniai Vientiano oro uostai.

Wattay

Norėdami pradėti bilietų paiešką, įveskite datas.

Copyright © 2016-2020. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.