Apie kompaniją UniTicket.lt

"UniTicket" priklauso kelionių agentūros įmonių grupei "HolidayPrice", kuri yra viena iš pirmaujančių organizacijų Europoje. "HolidayPrice" specializuojasi užsakant lėktuvų bilietus, viešbučius ir kitas kelionių paslaugas internetu.

Kodėl mes?

"UniTicket" kardinaliai skiriasi nuo kitų svetainių, kuriose parduodami aviabilietai: mes patys neparduodame bilietų, bet ieškome pigiausių variantų. Mūsų tikslas nėra reklamuoti tam tikrus pasiūlymus. Pasirinkę tinkamiausią pasiūlytą variantą, būsite nukreipti į jį pateikusios agentūros ar bilietų įsigijimo svetainę.

Jums nereikia mokėti už mūsų paslaugas įsigyjant bilietą už pradinę kainą. Šios agentūros pasiūlymais, galite naudotis nebijodami paslėptų, papildomų mokesčių.

Pelninga

Daugiau nei 750 aviakompanijų

Mes teikiame platų paslaugų spektrą, siūlome jums pigiausią skrydį į jūsų pasirinktą vietą. Pas mus galite užsisakyti skrydžius iš daugiau nei 750 aviakompanijų visame pasaulyje.

Daugiau nei 2 000 000 viešbučių

Dėl daugybės kriterijų rasti tinkamą viešbutį gali būti sunku. Siekdami palengvinti šią užduotį, "UniTicket" siūlo daugiau nei 2 000 000 skirtingų viešbučių visame pasaulyje.

Turizmo profesionalai

Mūsų partnerių darbuotojai yra sertifikuoti Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) nariai ir yra aukštos kvalifikacijos specialistai turizmo srityje.

Kiekvieną dieną užpildome 17 lėktuvų "Boeing 737"

"Uniticket" kasdien aptarnauja daugiau nei 10 tūkstančių klientų Rusijoje ir Europoje bei parduoda daugiau nei 200 kelionių paslaugų paketų.

Patikima

Jūsų asmeninė ir mokėjimo informacija yra visiškai saugi. Visi "UniTiket" partnerių mokėjimo metodai atitinka visus tarptautinių mokėjimų sistemų "Visa", "MasterCard" standartus bei aukštus patikimumo standartus "PCI DSS 3.2".

payment method

Patogu

Didelis partnerių pasirinkimas

Dėl daugybės partnerių: aviakompanijų, internetinių kelionių agentūrų ir oro uostų, surandame pigiausius bilietus. Kainų palyginimo sistema, įskaitant 5 pasaulines rezervavimo sistemas.

Viskas internete

Pirkite bilietus neišeidami iš namų. Nuo šiol jums nereikės stovėti eilėse, visos pigių skrydžių galimybės yra vienoje svetainėje.

Išsimokėjimas

Dėka partnerystės su patikima mokėjimo paslauga "PayLate", jūs turite puikią galimybę įsigyti aviabilietus dalimis ar kreditu. Radę tinkamą bilietą, nurodykite, kad norite jį pirkti išsimokėtinai.

100% skaidrios kainos

Bilietai be komisinių, priemokų ar antkainių. Visos kainos svetainėje yra galutinės ir jų kaina nesikeičia užsakymo metu.

Patvirtinti partneriai

Mes siūlome bilietus, viešbučius, kelionių turus, draudimus, pervežimus ir ekskursijas tik iš patikimų partnerių. Didžiausios bilietų pardavimų kasos, bilietų agentūros, kelionių organizatoriai, geležinkelio ir autobusų vežėjai.

Авиасейлс поисковик авиабилетов
Черехапа Туристические страховки
Booking.com logo
Трипстер экскурсии
Туту авиабилеты
Киви Такси трансфер из аэропорта

Kaip rasti ir įsigyti bilietą iš UniTicket.lt

search form

Užpildykite paieškos formą

Užpildykite formą - nurodykite išvykimo ir atvykimo miestus. Formos kalendoriuje pasirinkite išvykimo datą ir grįžimo datą, jei perkate bilietą į abi puses. Spustelėkite mygtuką "Rasti bilietus". Palaukite (ne daugiau kaip 30 sekundžių), kol sistema surinks duomenis apie siūlomas kainas.

airplane

Pasirinkite tinkamą bilietą

Pateiktame sąraše, pasirinkite tinkamiausią bilietą. Atkreipkite dėmesį į kainą, išvykimo ir atvykimo oro uostus, persėdimo miestą, kuri aviakompanija vykdo skrydį, ar įskaičiuotas bagažas ir rankinis bagažas.

buy

Spustelėkite mygtuką "Pirkti"

Radę tinkamą variantą, spustelėkite mygtuką "Pirkti" ir mes nukreipsime jus į mūsų partnerio svetainę, kur toliau bus vykdomas bilieto įsigijimas

pay

Užpildykite savo paso duomenis ir sumokėkite už bilietą

Užpildykite formą su reikiama informacija ir paso duomenimis, dar kartą viską patikrinkite ir tada atlikite mokėjimą už bilietą, internetu, banko kortele ar elektroniniais pinigais.

e-mail

Gaukite bilietą el. paštu

Per 5 minutes laiškas su užsakytu lėktuvo bilietu bus išsiųstas į jūsų elektroninį paštą, jį reikia atspausdinti ir pasiimti su savimi į oro uostą.

Darbas UniTicket.lt

Copyright © 2016-2020. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.