Pigūs skrydžiai į Košicę

Norėdami rasti bilietus, įveskite kelionės datą:
usd
Rasti skrydžius

UniTicket.lt internetinė paieškos sistema palygins kainas ir padės jums rasti ir įsigyti pigiausius skrydžius į Košicę ir atgal. Palyginsime skrydžių pasiūlymus įvairių aviakompanijų bei internetinių kelionių agentūrų svetainėse, ir Košicės oro uostų bilietų kasose. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamiausia jums bilieto į Košicę variantą.

Oro bilietų į Košicę kainos

Tiesioginių skrydžių bilietai į Košicę, kuriuos rado UniTicket.lt klientai. Kuo arčiau išvykimo data, tuo didesnės skrydžių kainos, didžiausia kaina išvykstant šiandien ir rytoj.

Varšuva - Košicė LO 509 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
14:20 Frederiko Šopeno oro uostas
Kelionės laikas 1 v. 5 min. Tiesioginis skrydis
15:25 Barcos oro uostas
nuo 104 € 02 Rugpjūčio 2024
Krokuva - Košicė LO 3904 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
08:00 J. Paulius II Krokuva-Balicė
Kelionės laikas 5 v. 25 min. 1 sustojimas
13:25 Barcos oro uostas
nuo 112 € 11 Rugpjūčio 2024

Kas lemia bilieto kainą? Kaina priklauso nuo aptarnavimo klasės nuo išvykimo iki atvykimo dienos: verslo ar ekonominė klasė, keliaujate su bagažu ar tik su rankiniu bagažu, skrendate į vieną pusę ar pirmyn ir atgal. UniTicket.lt paieškos sistema atsižvelgia į visus šiuos veiksnius ir visada pasiūlo mažiausią ir tinkamiausią skrydžio kainą.

Skrydžiai iš Košicės

Žemiau yra pateikiamos populiariausios skrydžių kryptys iš Košicės. Norėdami skristi pigiau, skrydžius įsigykite iš anksto, taip pat patikrinkite tiesioginius ir jungiamuosius skrydžius.

Košicė - Varšuva LO 518 LOT Polish Airlines Embraer EMB 175
06:40 Barcos oro uostas
Kelionės laikas 1 v. 0 min. Tiesioginis skrydis
07:40 Frederiko Šopeno oro uostas
nuo 104 € 05 Rugsėjo 2024
Košicė - Krokuva LO 510 LOT Polish Airlines Embraer 170
14:00 Barcos oro uostas
Kelionės laikas 5 v. 35 min. 1 sustojimas
19:35 J. Paulius II Krokuva-Balicė
nuo 164 € 19 Rugpjūčio 2024

Lėktuvo bilietai į Košicę

Radote pigų skrydį į Košicę kitoje agentūroje? Užeikite į UniTicket.lt ir palyginkite kainas čia, tai užtruks vos 2 minutes, mes suteiksime jums išsamią informaciją apie visus aviakompanijų skrydžius ir jų kainas.

Miestas Košicę
Miestas Košicę
Tiesioginiai skrydžiai į Košicę iš 1 miestų

Populiariausi miestai, iš kurių vykdomi tiesioginiai skrydžiai pirmyn ir atgal: Varšuva. Pigiausias skrydis į Košicę maršrutu Varšuva - Košicė. Lėktuvai skraido į Košicę iš 1 miestų.

Varšuva nuo 17 €
Skrydžiai į Košicę iš 1 šalių

Tiesioginiai skrydžiai į Košicę iš 1 šalių. Populiariausios iš jų: Lenkija. Pigiausias skrydis į Košicę: Lenkija - Košicė (Varšuva - Košicė) kainos nuo 17 €

Lenkija nuo 17 €
Košicę skrenda 1 oro linijų

Košicę galite skristi 1 aviakompanijų. Geriausi oro vežėjai, teikiantys tiesioginius skrydžius: LOT Polish Airlines. Greičiausias skrydis Košicę vykdo aviakompanija LOT Polish Airlines, maršrutu Varšuva - Košicė (LO 509). Orlaivis LOT Polish Airlines (DeHavilland Dash 8 Q400) atstumą nuo "Frederiko Šopeno oro uostas" iki "Barcos oro uostas oro uosto" įveikia vidutiniškai per 01:05 min.

 • LOT Polish Airlines
 • Lėktuvai, skraidinantys į Košicę

  Į Košicę skraido 1 lėktuvų modelių iš 1 oro linijų. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi iš 1 šalių ir 1 miestų visame pasaulyje.

 • DeHavilland Dash 8 Q400
 • Košicės oro uostai

  Žemiau yra pateikiami vykdantys veiklą regioniniai ir tarptautiniai Košicės oro uostai.

  Barcos oro uostas

  Norėdami pradėti bilietų paiešką, įveskite datas.

  Copyright © 2016-2024. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.