Pigūs skrydžiai į Kanzas Sitis

Norėdami rasti bilietus, įveskite kelionės datą:
usd
Rasti skrydžius

UniTicket.lt internetinė paieškos sistema palygins kainas ir padės jums rasti ir įsigyti pigiausius skrydžius į Kanzas Sitis ir atgal. Palyginsime skrydžių pasiūlymus įvairių aviakompanijų bei internetinių kelionių agentūrų svetainėse, ir Kanzas Sičio oro uostų bilietų kasose. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamiausia jums bilieto į Kanzas Sitis variantą.

Oro bilietų į Kanzas Sitis kainos

Tiesioginių skrydžių bilietai į Kanzas Sitis, kuriuos rado UniTicket.lt klientai. Kuo arčiau išvykimo data, tuo didesnės skrydžių kainos, didžiausia kaina išvykstant šiandien ir rytoj.

Vilnius - Kanzas Sitis LH 889 Lufthansa Airbus A320
04:35 Vilnius
Kelionės laikas 17 v. 11 min. 2 sustojimai
21:46 Kanzasas
Rasti 28 Sausio 2021
Visi skrydžiai į Kanzas Sitis

Kas lemia bilieto kainą? Kaina priklauso nuo aptarnavimo klasės nuo išvykimo iki atvykimo dienos: verslo ar ekonominė klasė, keliaujate su bagažu ar tik su rankiniu bagažu, skrendate į vieną pusę ar pirmyn ir atgal. UniTicket.lt paieškos sistema atsižvelgia į visus šiuos veiksnius ir visada pasiūlo mažiausią ir tinkamiausią skrydžio kainą.

Skrydžiai iš Kanzas Sičio

Žemiau yra pateikiamos populiariausios skrydžių kryptys iš Kanzas Sičio. Norėdami skristi pigiau, skrydžius įsigykite iš anksto, taip pat patikrinkite tiesioginius ir jungiamuosius skrydžius.

Kanzas Sitis - Vilnius UA 3590 United Airlines Embraer 170
00:34 Kanzasas
Kelionės laikas 15 v. 46 min. 2 sustojimai
16:20 Vilnius
Rasti 28 Sausio 2021

Lėktuvo bilietai į Kanzas Sitis

Radote pigų skrydį į Kanzas Sitis kitoje agentūroje? Užeikite į UniTicket.lt ir palyginkite kainas čia, tai užtruks vos 2 minutes, mes suteiksime jums išsamią informaciją apie visus aviakompanijų skrydžius ir jų kainas.

Miestas Kanzas Sitis
Miestas Kanzas Sitis
Tiesioginiai skrydžiai į Kanzas Sitis iš 53 miestų

Populiariausi miestai, iš kurių vykdomi tiesioginiai skrydžiai pirmyn ir atgal: Majamis, Niujorkas, Čikaga, Vašingtonas, Denveris. Pigiausias skrydis į Kanzas Sitis maršrutu Denveris - Kanzas Sitis. Lėktuvai skraido į Kanzas Sitis iš 53 miestų.

Skrydžiai į Kanzas Sitis iš 4 šalių

Tiesioginiai skrydžiai į Kanzas Sitis iš 4 šalių. Populiariausios iš jų: JAV, Meksika, Puerto Rikas, Kanada.

Į Kanzas Sitis skraidinančios aviakompanijos

Bilietus į Kanzas Sitis galite įsigyti 10 aviakompanijose. Geriausios oro linijų bendrovės, vykdančios tiesioginius skrydžius: Southwest Airlines, United Airlines, Delta Air Lines, Spirit Airlines, American Airlines.

Lėktuvai, skraidinantys į Kanzas Sitis

Į Kanzas Sitis skraido 23 lėktuvų modelių iš 10 oro linijų. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi iš 4 šalių ir 53 miestų visame pasaulyje.

 • Boeing 737-700
 • Boeing 737-800
 • Airbus A320
 • Airbus A319
 • Boeing 737
 • Embraer EMB 175
 • Boeing 737-900
 • Embraer 175
 • Embraer 170
 • Canadair Regional Jet 900
 • Canadair reg jet 700
 • Canadair regional jet
 • Airbus A321
 • Embraer ERJ-135/140/145 Regional Jet
Kanzas Sičio oro uostai

Žemiau yra pateikiami vykdantys veiklą regioniniai ir tarptautiniai Kanzas Sičio oro uostai.

Charleso B. Wheelerio centro oro uostas

Norėdami pradėti bilietų paiešką, įveskite datas.

Copyright © 2016-2020. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.