Pigūs skrydžiai į Dakarą

Norėdami rasti bilietus, įveskite kelionės datą:
usd
Rasti skrydžius

UniTicket.lt internetinė paieškos sistema palygins kainas ir padės jums rasti ir įsigyti pigiausius skrydžius į Dakarą ir atgal. Palyginsime skrydžių pasiūlymus įvairių aviakompanijų bei internetinių kelionių agentūrų svetainėse, ir Dakaro oro uostų bilietų kasose. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamiausia jums bilieto į Dakarą variantą.

Oro bilietų į Dakarą kainos

Tiesioginių skrydžių bilietai į Dakarą, kuriuos rado UniTicket.lt klientai. Kuo arčiau išvykimo data, tuo didesnės skrydžių kainos, didžiausia kaina išvykstant šiandien ir rytoj.

Varšuva - Dakaras LO 235 LOT Polish Airlines Embraer 190
06:20 Frederiko Šopeno oro uostas
Kelionės laikas 10 v. 25 min. 1 sustojimas
16:45 Blaise Diagne
nuo 612 € 04 Lapkričio 2024

Kas lemia bilieto kainą? Kaina priklauso nuo aptarnavimo klasės nuo išvykimo iki atvykimo dienos: verslo ar ekonominė klasė, keliaujate su bagažu ar tik su rankiniu bagažu, skrendate į vieną pusę ar pirmyn ir atgal. UniTicket.lt paieškos sistema atsižvelgia į visus šiuos veiksnius ir visada pasiūlo mažiausią ir tinkamiausią skrydžio kainą.

Skrydžiai iš Dakaro

Žemiau yra pateikiamos populiariausios skrydžių kryptys iš Dakaro. Norėdami skristi pigiau, skrydžius įsigykite iš anksto, taip pat patikrinkite tiesioginius ir jungiamuosius skrydžius.

Dakaras - Varšuva TP 1482 TAP Portugal Airbus A320
02:05 Blaise Diagne
Kelionės laikas 10 v. 5 min. 1 sustojimas
12:10 Frederiko Šopeno oro uostas
nuo 511 € 12 Rugsėjo 2024

Lėktuvo bilietai į Dakarą

Radote pigų skrydį į Dakarą kitoje agentūroje? Užeikite į UniTicket.lt ir palyginkite kainas čia, tai užtruks vos 2 minutes, mes suteiksime jums išsamią informaciją apie visus aviakompanijų skrydžius ir jų kainas.

Miestas Dakarą
Miestas Dakarą
Tiesioginiai skrydžiai į Dakarą iš miestų

Populiariausi miestai, iš kurių vykdomi tiesioginiai skrydžiai pirmyn ir atgal: . Pigiausias skrydis į Dakarą maršrutu . Lėktuvai skraido į Dakarą iš miestų.

Skrydžiai į Dakarą iš šalių

Tiesioginiai skrydžiai į Dakarą iš šalių. Populiariausios iš jų: . Pigiausias skrydis į Dakarą: () kainos

Dakarą skrenda oro linijų

Dakarą galite skristi aviakompanijų. Geriausi oro vežėjai, teikiantys tiesioginius skrydžius: . Greičiausias skrydis Dakarą vykdo aviakompanija , maršrutu (). Orlaivis () atstumą nuo "" iki " oro uosto" įveikia vidutiniškai per min.

Lėktuvai, skraidinantys į Dakarą

Į Dakarą skraido lėktuvų modelių iš oro linijų. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi iš šalių ir miestų visame pasaulyje.

Dakaro oro uostai

Žemiau yra pateikiami vykdantys veiklą regioniniai ir tarptautiniai Dakaro oro uostai.

Leopoldas Sedaras Senghoras

Norėdami pradėti bilietų paiešką, įveskite datas.

Copyright © 2016-2024. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.