Pigūs skrydžiai į Čeliabinską

Norėdami rasti bilietus, įveskite kelionės datą:
usd
Rasti skrydžius

UniTicket.lt internetinė paieškos sistema palygins kainas ir padės jums rasti ir įsigyti pigiausius skrydžius į Čeliabinską ir atgal. Palyginsime skrydžių pasiūlymus įvairių aviakompanijų bei internetinių kelionių agentūrų svetainėse, ir Čeliabinsko oro uostų bilietų kasose. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamiausia jums bilieto į Čeliabinską variantą.

Oro bilietų į Čeliabinską kainos

Tiesioginių skrydžių bilietai į Čeliabinską, kuriuos rado UniTicket.lt klientai. Kuo arčiau išvykimo data, tuo didesnės skrydžių kainos, didžiausia kaina išvykstant šiandien ir rytoj.

Varšuva - Čeliabinskas SU 2007 Aeroflot Airbus A320
08:55 Frederiko Šopeno oro uostas
Kelionės laikas 6 v. 30 min. 1 sustojimas
15:25 Čeliabinskas
nuo 214 € 17 Sausio 2021
Visi skrydžiai į Čeliabinską

Kas lemia bilieto kainą? Kaina priklauso nuo aptarnavimo klasės nuo išvykimo iki atvykimo dienos: verslo ar ekonominė klasė, keliaujate su bagažu ar tik su rankiniu bagažu, skrendate į vieną pusę ar pirmyn ir atgal. UniTicket.lt paieškos sistema atsižvelgia į visus šiuos veiksnius ir visada pasiūlo mažiausią ir tinkamiausią skrydžio kainą.

Skrydžiai iš Čeliabinsko

Žemiau yra pateikiamos populiariausios skrydžių kryptys iš Čeliabinsko. Norėdami skristi pigiau, skrydžius įsigykite iš anksto, taip pat patikrinkite tiesioginius ir jungiamuosius skrydžius.

Čeliabinskas - Varšuva SU 1425 Aeroflot Airbus A320
00:55 Čeliabinskas
Kelionės laikas 7 v. 10 min. 1 sustojimas
08:05 Frederiko Šopeno oro uostas
nuo 69 € 30 Sausio 2021

Lėktuvo bilietai į Čeliabinską

Radote pigų skrydį į Čeliabinską kitoje agentūroje? Užeikite į UniTicket.lt ir palyginkite kainas čia, tai užtruks vos 2 minutes, mes suteiksime jums išsamią informaciją apie visus aviakompanijų skrydžius ir jų kainas.

Miestas Čeliabinską
Miestas Čeliabinską
Tiesioginiai skrydžiai į Čeliabinską iš 24 miestų

Populiariausi miestai, iš kurių vykdomi tiesioginiai skrydžiai pirmyn ir atgal: Maskva, Simferopolis (Krymas), Sočis, Sankt Peterburgas, Antalija. Pigiausias skrydis į Čeliabinską maršrutu Mineraliniai Vandenys - Čeliabinskas. Lėktuvai skraido į Čeliabinską iš 24 miestų.

Skrydžiai į Čeliabinską iš 8 šalių

Tiesioginiai skrydžiai į Čeliabinską iš 8 šalių. Populiariausios iš jų: Rusija, Tadžikistanas, Tailandas, Kryme, Turkija.

Į Čeliabinską skraidinančios aviakompanijos

Bilietus į Čeliabinską galite įsigyti 15 aviakompanijose. Geriausios oro linijų bendrovės, vykdančios tiesioginius skrydžius: UTB Aero, Nordwind, Ural Airlines, RedWings, NordAvia.

Lėktuvai, skraidinantys į Čeliabinską

Į Čeliabinską skraido 12 lėktuvų modelių iš 15 oro linijų. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi iš 8 šalių ir 24 miestų visame pasaulyje.

 • Bombardier CRJ200
 • Airbus A320
 • Boeing 737-800
 • Airbus A321
 • Sukhoi Superjet 100
 • Boeing 737
 • Airbus A319
 • Embraer 190
 • Canadair regional jet
 • Boeing 777-200
 • Boeing 737-500
 • Embraer 170
Čeliabinsko oro uostai

Žemiau yra pateikiami vykdantys veiklą regioniniai ir tarptautiniai Čeliabinsko oro uostai.

Čeliabinskas

Norėdami pradėti bilietų paiešką, įveskite datas.

Copyright © 2016-2020. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.