Skrydžiai iš Zielona Gora į Varšuvą

Norėdami rasti bilietus, įveskite datą
usd
Rasti skrydžius

Skrydžių kainos Zielona Gora - Varšuva

Suraskite pigiausius skrydžius iš Zielona Gora į Varšuvą ir palyginkite aviakompanijų kainas naudodamiesi UniTicket.lt sistema. Svetainėje galite peržiūrėti skrydžių tvarkaraštį ✈ ir įsigyti lėktuvo bilietus , išvykimo datai 01 Sausio 1970.

Pi
An
Tr
Ke
Pe
Šeš
Sek
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 
 
 

Pigiausias skrydis Zielona Gora - Varšuva maršrutu, rastas 2675 savaites prieš. Skrydžio kaina už vieną pusę su bagažu prasideda , išvykimo data — 01 Sausio 1970. Minimali skrydžio į abi puses kaina prasideda nuo 27 €. Šio skrydžio bilietas buvo rastas 3 savaitės prieš, išvykimo į Varšuvą data 19 Balandžio 2021 m., skrydis atgal į Zielona Gora 20 Balandžio 2021 m.

Lėktuvo bilietai Zielona Gora — Varšuva (IEG - WAW)

Lentelėje pateikiamos minimalios tiesioginio skrydžio lėktuvu iš Zielona Gora į Varšuvą kainos. Jei radote pigų bilietą, nedelskite, paskutinės minutės pasiūlymai labai greitai pasibaigia.

Aviabilietai Zielona Gora — Varšuva pirmyn ir atgal

Skrydžių bilietai maršrutu Zielona Gora - Varšuva į abi puses. Pigiausias bilietas buvo įsigytas 3 savaitės prieš, skrydžio kaina prasidėjo nuo 27 €. Išvykimas į Varšuvą — 19 Balandžio 2021 m. Skrydis atgal į Zielona Gora — 20 Balandžio 2021 m.

*Kainos nurodytos be bagažo.

Skrydžio tvarkaraštis Zielona Gora - Varšuva 2021

Skrydžių tvarkaraštyje pamatysite, kada lėktuvai išvyksta iš Zielona Gora ir kelionės trukmę į Varšuvą. Tvarkaraštyje nurodytos visos aviakompanijos, vykdančios tiesioginius skrydžius šia kryptimi šiandien, rytoj ir artimiausiomis dienomis.

Nerasta skrydžių tvarkaraščio.

Pasirinkite datą, kad ieškotumėte pigių skrydžių į tikslą.

*Tvarkaraštis galioja tik tiesioginiams reguliariems skrydžiams ir pigių skrydžių bendrovėms.

Skrydis skaičiais

Skrydžio trukmė iš Zielona Gora į Varšuvą, atėmus persėdimus, yra 01:05 val., atstumas tarp miestų yra 374 km. Ankstyviausias rytinis lėktuvas iš Zielona Gora į Varšuvą išskrenda 06:45 val. Paskutinis vakarinis skrydis vykdomas 07:05 val.

Самолёт

Į vieną pusę

Самолёт

Į priekį ir atgal

nuo 27 €

Ранний рейс

Ankstyviausias skrydis

06:45

time

Skrydžio laikas

01:05 минут

Расстояние

Atstumas

374 км

Greičiausias bendrovės LOT Polish Airlines skrydis Zielona Gora — Varšuva, reiso numeris LO 3984. Skrydžio trukmė 01:05 val. Išvykimas iš Zielona Gora-Babimost oro uostas oro uosto — 06:45 val., atvykimas į Frederiko Šopeno oro uostas — 07:50 val. Šis skrydis vykdomas šiuolaikiniu Embraer EMB 175 lėktuvu.

Aviakompanijos

Tiesioginis skrydis

Net 1 aviakompanijos vykdo tiesioginius skrydžius iš Zielona Gora į Varšuvą. Populiariausia tiesioginių skrydžių aviakompanija — LOT Polish Airlines.

  • LOT Polish Airlines: LO 3984

Jungiamieji skrydžiai

Bilietus skrydžiams su persėdimu iš Zielona Gora į Varšuvos, jūs galite įsigyti iš 0 skirtingų aviakompanijų:

*Tarpinės stotelės miestai

Oro uostai

Lėktuvų bilietų kainos oro uostuose. Skrydžius iš Zielona Gora vykdo 1 oro uostą. Lėktuvai atvyksta į 1 oro uostą Varšuvos oro uostą.

Zielona Gora oro uostai:

Zielona Gora-Babimost oro uostas  ~ 30 km.*

**Atstumas nuo oro uosto iki miesto centro

Varšuvos oro uostai:

Frederiko Šopeno oro uostas  ~ 0 km.* nuo 14 €

Lėktuvai

Maršrutu Zielona Gora - Varšuva skrenda 3 skirtingi lėktuvų modeliai iš 1 aviakompanijų. Greičiausias LOT Polish Airlines bendrovės lėktuvas Embraer EMB 175.

  • DeHavilland Dash 8 Q400
  • Embraer 170
  • Embraer EMB 175

Tarpinės stotelės miestai

Tarpinės stotelės miestų sąrašas, pasirinkus jungtinį skrydį iš Zielona Gora į Varšuvą. Optimaliausias variantas skristi per:

Lėktuvo bilietai iš Zielona Gora į Lenkiją

Žemiau pateikiamos skrydžių kainos be bagažo iš Zielona Gora į Lenkijos miestus. Visi lėktuvų bilietai be jokių komisinių.

Zielona Gora - Varšuva LO 3984 LOT Polish Airlines Embraer EMB 175
06:45 Zielona Gora-Babimost oro uostas
Kelionės laikas 1 v. 5 min. Tiesioginis skrydis
07:50 Frederiko Šopeno oro uostas
Rasti 17 Balandžio 2021

Skrydžiai iš Lenkijos į Varšuvą

Skrydžių iš Lenkijos miestų į Varšuvą kainos. Nurodytos mažiausios aviakompanijos kainos artimiausiems skrydžiams. Norėdami užsisakyti bilietą į abi puses, naudokite paieškos formą

Krokuva - Varšuva LO 3904 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
11:00 J. Paulius II Krokuva-Balicė
Kelionės laikas 0 v. 50 min. Tiesioginis skrydis
11:50 Frederiko Šopeno oro uostas
nuo 19 € 30 Balandžio 2021
Gdanskas - Varšuva LO 3826 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
23:05 Gdansko Lecho Valensos oro uostas
Kelionės laikas 0 v. 55 min. Tiesioginis skrydis
00:00 Frederiko Šopeno oro uostas
nuo 18 € 16 Balandžio 2021
Vroclavas - Varšuva LO 3852 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
10:45 Vroclavo oro uostas
Kelionės laikas 0 v. 55 min. Tiesioginis skrydis
11:40 Frederiko Šopeno oro uostas
nuo 17 € 01 Birželio 2021
Poznanė - Varšuva LO 3944 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
16:55 Poznanės oro uostas
Kelionės laikas 0 v. 55 min. Tiesioginis skrydis
17:50 Frederiko Šopeno oro uostas
nuo 18 € 10 Gegužės 2021
Katovicai - Varšuva LO 3882 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
14:05 Katovicai
Kelionės laikas 0 v. 50 min. Tiesioginis skrydis
14:55 Frederiko Šopeno oro uostas
nuo 44 € 17 Balandžio 2021
Ščecinas - Varšuva LO 3938 LOT Polish Airlines Embraer 170
06:45 Goleniow oro uostas
Kelionės laikas 1 v. 5 min. Tiesioginis skrydis
07:50 Frederiko Šopeno oro uostas
nuo 35 € 13 Gegužės 2021
Lodzė - Varšuva FR 2469 Ryanair Boeing 737-800
21:00 Lodzės Lublineko oro uostas
Kelionės laikas 12 v. 0 min. 1 sustojimas
09:00 Frederiko Šopeno oro uostas
nuo 44 € 17 Gegužės 2021
Rzeszow - Varšuva LO 3806 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
11:05 Rzeszow
Kelionės laikas 0 v. 50 min. Tiesioginis skrydis
11:55 Frederiko Šopeno oro uostas
nuo 19 € 05 Gegužės 2021
Zielona Gora - Varšuva LO 3984 LOT Polish Airlines Embraer EMB 175
06:45 Zielona Gora-Babimost oro uostas
Kelionės laikas 1 v. 5 min. Tiesioginis skrydis
07:50 Frederiko Šopeno oro uostas
Rasti 17 Balandžio 2021
Liublinas - Varšuva LO 3966 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
10:10 Liublino oro uostas
Kelionės laikas 6 v. 50 min. Tiesioginis skrydis
17:00 Frederiko Šopeno oro uostas
nuo 16 € 01 Gegužės 2021

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Kiek kainuoja pigiausias lėktuvo bilietas?

Šiai dienai, mūsų pirkėjo nustatyta pigiausio bilieto kaina į vieną pusę iš Zielona Gora į Varšuvą prasideda *, išvykimo data — 01 Sausio 1970.

Kaina pigiausio lėktuvo bilieto pirmyn ir atgal, prasideda nuo 27 €, išvykimo data — 19 Balandžio 2021 m., grįžimo data — 20 Balandžio 2021 m..

Kurios aviakompanijos skraidina iš Zielona Gora į Varšuvą?

Tiesioginius skrydžius iš Zielona Gora į Varšuvą vykdo 1 aviakompanijos: LOT Polish Airlines.

Skrydžius su persėdimais galite įsigyti 0 aviakompanijose: .

Kurie lėktuvų modeliai skraido į Varšuvą iš Zielona Gora?

Iš Zielona Gora į Varšuvą skraido 3 lėktuvų modeliai:

  • DeHavilland Dash 8 Q400
  • Embraer 170
  • Embraer EMB 175

Kiek laiko trunka skristi iš Zielona Gora į Varšuvą?

Vidutinis skrydžio laikas iš Zielona Gora į Varšuvą yra 01:00 val.

Varšuva miestas
Varšuva

Norėdami pradėti bilietų paiešką, įveskite datas.

Copyright © 2016-2020. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.