Skrydžiai iš Varšuvos į Zielona Gora nuo 16 €

Norėdami rasti bilietus, įveskite datą
usd
Rasti skrydžius

Skrydžių kainos Varšuva - Zielona Gora

Suraskite pigiausius skrydžius iš Varšuvos į Zielona Gora ir palyginkite aviakompanijų kainas naudodamiesi UniTicket.lt sistema. Svetainėje galite peržiūrėti skrydžių tvarkaraštį ✈ ir įsigyti lėktuvo bilietus 16 , išvykimo datai 28 Gruodžio 2020.

Pi
An
Tr
Ke
Pe
Šeš
Sek
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
 
 
 

Pigiausias skrydis Varšuva - Zielona Gora maršrutu, rastas 3 dienas prieš. Skrydžio kaina už vieną pusę su bagažu prasideda nuo 16 €, išvykimo data — 28 Gruodžio 2020. Minimali skrydžio į abi puses kaina prasideda . Šio skrydžio bilietas buvo rastas 2657 savaites prieš, išvykimo į Zielona Gora data 07 Gruodžio 2020 m., skrydis atgal į Varšuvą 07 Gruodžio 2020 m.

Lėktuvo bilietai Varšuva — Zielona Gora (WAW - IEG)

Lentelėje pateikiamos minimalios tiesioginio skrydžio lėktuvu iš Varšuvos į Zielona Gora kainos. Jei radote pigų bilietą, nedelskite, paskutinės minutės pasiūlymai labai greitai pasibaigia.

Aviabilietai Varšuva — Zielona Gora pirmyn ir atgal

Skrydžių bilietai maršrutu Varšuva - Zielona Gora į abi puses. Pigiausias bilietas buvo įsigytas 2657 savaites prieš, skrydžio kaina prasidėjo . Išvykimas į Zielona Gora — 07 Gruodžio 2020 m. Skrydis atgal į Varšuvą — 07 Gruodžio 2020 m.

*Kainos nurodytos be bagažo.

Skrydžio tvarkaraštis Varšuva - Zielona Gora 2020

Skrydžių tvarkaraštyje pamatysite, kada lėktuvai išvyksta iš Varšuvos ir kelionės trukmę į Zielona Gora. Tvarkaraštyje nurodytos visos aviakompanijos, vykdančios tiesioginius skrydžius šia kryptimi šiandien, rytoj ir artimiausiomis dienomis.

Daugiau nei 10 skrydžių per savaitę, trunkantys nuo 1v. 5min. Nurodomi vietiniai išvykimo ir atvykimo laikai.
06:5508:00
LOT Polish Airlines LO3981 LOT Polish Airlines LO3981
WAW → IEG
Pi An Tr Ke Pe - -
Rasti bilietus
19:3520:40
LOT Polish Airlines LO3985 LOT Polish Airlines LO3985
WAW → IEG
Pi An - Ke Pe - Sek
Rasti bilietus
*Tvarkaraštis galioja tik tiesioginiams reguliariems skrydžiams ir pigių skrydžių bendrovėms.

Skrydis skaičiais

Skrydžio trukmė iš Varšuvos į Zielona Gora, atėmus persėdimus, yra 01:00 val., atstumas tarp miestų yra 374 km. Ankstyviausias rytinis lėktuvas iš Varšuvos į Zielona Gora išskrenda 23:35 val. Paskutinis vakarinis skrydis vykdomas 23:35 val.

Самолёт

Į vieną pusę

nuo 16 €

Самолёт

Į priekį ir atgal

Ранний рейс

Ankstyviausias skrydis

23:35

time

Skrydžio laikas

01:00 минут

Расстояние

Atstumas

374 км

Greičiausias bendrovės LOT Polish Airlines skrydis Varšuva — Zielona Gora, reiso numeris LO 3983. Skrydžio trukmė 01:00 val. Išvykimas iš Frederiko Šopeno oro uostas oro uosto — 23:35 val., atvykimas į Zielona Gora-Babimost oro uostas — 00:35 val. Šis skrydis vykdomas šiuolaikiniu Embraer EMB 175 lėktuvu.

Aviakompanijos

Tiesioginis skrydis

Net 1 aviakompanijos vykdo tiesioginius skrydžius iš Varšuvos į Zielona Gora. Populiariausia tiesioginių skrydžių aviakompanija — LOT Polish Airlines.

  • LOT Polish Airlines: LO 3983

Jungiamieji skrydžiai

Bilietus skrydžiams su persėdimu iš Varšuvos į Zielona Gora, jūs galite įsigyti iš 0 skirtingų aviakompanijų:

*Tarpinės stotelės miestai

Oro uostai

Lėktuvų bilietų kainos oro uostuose. Skrydžius iš Varšuvos vykdo 1 oro uostą. Lėktuvai atvyksta į 1 oro uostą Zielona Gora oro uostą.

Varšuvos oro uostai:

Frederiko Šopeno oro uostas  ~ 0 km.*

**Atstumas nuo oro uosto iki miesto centro

Zielona Gora oro uostai:

Zielona Gora-Babimost oro uostas  ~ 30 km.*

Lėktuvai

Maršrutu Varšuva - Zielona Gora skrenda 3 skirtingi lėktuvų modeliai iš 1 aviakompanijų. Greičiausias LOT Polish Airlines bendrovės lėktuvas Embraer EMB 175.

  • DeHavilland Dash 8 Q400
  • Embraer 170
  • Embraer EMB 175

Tarpinės stotelės miestai

Tarpinės stotelės miestų sąrašas, pasirinkus jungtinį skrydį iš Varšuvos į Zielona Gora. Optimaliausias variantas skristi per:

Lėktuvo bilietai iš Varšuvos į Lenkiją

Žemiau pateikiamos skrydžių kainos be bagažo iš Varšuvos į Lenkijos miestus. Visi lėktuvų bilietai be jokių komisinių.

Varšuva - Krokuva LO 3903 LOT Polish Airlines Boeing 737-800
08:30 Frederiko Šopeno oro uostas
Kelionės laikas 0 v. 55 min. Tiesioginis skrydis
09:25 J. Paulius II Krokuva-Balicė
nuo 19 € 04 Sausio 2021
Varšuva - Gdanskas LO 3835 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
12:35 Frederiko Šopeno oro uostas
Kelionės laikas 0 v. 55 min. Tiesioginis skrydis
13:30 Gdansko Lecho Valensos oro uostas
nuo 21 € 14 Gruodžio 2020
Varšuva - Vroclavas LO 3853 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
12:45 Frederiko Šopeno oro uostas
Kelionės laikas 0 v. 55 min. Tiesioginis skrydis
13:40 Vroclavo oro uostas
nuo 27 € 15 Sausio 2021
Varšuva - Poznanė LO 3957 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
08:40 Frederiko Šopeno oro uostas
Kelionės laikas 0 v. 55 min. Tiesioginis skrydis
09:35 Poznanės oro uostas
nuo 19 € 05 Sausio 2021
Varšuva - Katovicai LO 3881 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
12:35 Frederiko Šopeno oro uostas
Kelionės laikas 0 v. 50 min. Tiesioginis skrydis
13:25 Katovicai
nuo 18 € 31 Gruodžio 2020
Varšuva - Ščecinas LO 3931 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
08:15 Frederiko Šopeno oro uostas
Kelionės laikas 1 v. 10 min. Tiesioginis skrydis
09:25 Goleniow oro uostas
nuo 31 € 24 Gruodžio 2020
Varšuva - Rzeszow LO 3805 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
08:40 Frederiko Šopeno oro uostas
Kelionės laikas 0 v. 55 min. Tiesioginis skrydis
09:35 Rzeszow
nuo 51 € 12 Gruodžio 2020
Varšuva - Bydgoščius LO 381 LOT Polish Airlines Embraer 195
06:50 Frederiko Šopeno oro uostas
Kelionės laikas 5 v. 50 min. 1 sustojimas
12:40 Bydgoščiaus oro uostas
nuo 19 € 21 Gruodžio 2020
Varšuva - Zielona Gora LO 3983 LOT Polish Airlines Embraer EMB 175
23:35 Frederiko Šopeno oro uostas
Kelionės laikas 1 v. 0 min. Tiesioginis skrydis
00:35 Zielona Gora-Babimost oro uostas
nuo 16 € 28 Gruodžio 2020
Varšuva - Liublinas LO 3965 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
15:40 Frederiko Šopeno oro uostas
Kelionės laikas 17 v. 50 min. Tiesioginis skrydis
09:30 Liublino oro uostas
nuo 19 € 01 Vasario 2021

Skrydžiai iš Lenkijos į Zielona Gora

Skrydžių iš Lenkijos miestų į Zielona Gora kainos. Nurodytos mažiausios aviakompanijos kainos artimiausiems skrydžiams. Norėdami užsisakyti bilietą į abi puses, naudokite paieškos formą

Varšuva - Zielona Gora LO 3983 LOT Polish Airlines Embraer EMB 175
23:35 Frederiko Šopeno oro uostas
Kelionės laikas 1 v. 0 min. Tiesioginis skrydis
00:35 Zielona Gora-Babimost oro uostas
nuo 16 € 28 Gruodžio 2020

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Kiek kainuoja pigiausias lėktuvo bilietas?

Šiai dienai, mūsų pirkėjo nustatyta pigiausio bilieto kaina į vieną pusę iš Varšuvos į Zielona Gora prasideda nuo 16 €*, išvykimo data — 28 Gruodžio 2020.

Kaina pigiausio lėktuvo bilieto pirmyn ir atgal, prasideda , išvykimo data — 07 Gruodžio 2020 m., grįžimo data — 07 Gruodžio 2020 m..

Kurios aviakompanijos skraidina iš Varšuvos į Zielona Gora?

Tiesioginius skrydžius iš Varšuvos į Zielona Gora vykdo 1 aviakompanijos: LOT Polish Airlines.

Skrydžius su persėdimais galite įsigyti 0 aviakompanijose: .

Kurie lėktuvų modeliai skraido į Zielona Gora iš Varšuvos?

Iš Varšuvos į Zielona Gora skraido 3 lėktuvų modeliai:

  • DeHavilland Dash 8 Q400
  • Embraer 170
  • Embraer EMB 175

Kiek laiko trunka skristi iš Varšuvos į Zielona Gora?

Vidutinis skrydžio laikas iš Varšuvos į Zielona Gora yra 01:00 val.

Zielona Gora miestas
Zielona Gora

Norėdami pradėti bilietų paiešką, įveskite datas.

Copyright © 2016-2020. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.