Pigūs skrydžiai į Kosovą

Norėdami rasti bilietus, įveskite kelionės datą:
usd
Rasti skrydžius

UniTicket.lt paieškos sistema padės jums rasti geriausią lėktuvų bilietų į Kosovą kainą. Palyginsime kainas 750 aviakompanijų ir daugiau nei 100 patikimų kelionių agentūrų svetainėse ir rasime jums pigiausius skrydžius į Kosovą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti skrydžio datas.

Oro bilietų į Kosovą kainos

Žemiau rasite tiesioginių skrydžių į Kosovą iš Lietuvos ir Latvijos kainas. UniTicket.lt galite palyginti skrydžių bilietų kainas oro uostų bilietų kasose, kelionių agentūrose ar rezervavimo sistemose per 5 minutes.

Ryga - Priština BT 617 airBaltic Airbus A220-300
05:35 Ryga
Kelionės laikas 15 v. 20 min. 2 sustojimai
20:55 Priština
Rasti 02 Gruodžio 2021

Lėktuvų bilietai į Kosovą iš kitų šalių

Lėktuvų bilietų į Kosovą kaina priklauso nuo daugelio veiksnių ir pokyčių kiekvieną dieną. Ieškodami bilietų, atsižvelgiame į visus šiuos veiksnius: ekonominė ar verslo klasė, tiesioginis skrydis ar skrydis su persėdimu, keliaujate su bagažu ar tik su rankiniu bagažu. Atsižvelgami į visus išvardintus faktorius, pasiūlysime jums pigiausius skrydžius į Kosovą.

Vroclavas - Priština LH 1359 Lufthansa Canadair Regional Jet 900
06:15 Vroclavo oro uostas
Kelionės laikas 14 v. 40 min. 2 sustojimai
20:55 Priština
Rasti 02 Gruodžio 2021
Varšuva - Priština LO 223 LOT Polish Airlines Embraer 195
06:25 Frederiko Šopeno oro uostas
Kelionės laikas 4 v. 30 min. 1 sustojimas
10:55 Priština
nuo 49 € 11 Gruodžio 2021

*Galutinė bilieto kaina galioja tik bilietų paieškos metu ir gali kisti priklausomai nuo likusio vietų skaičiaus lėktuve (pagal tuo metu galiojantį tarifą)

Tiesioginiai skrydžiai į Kosovą iš šių miestų:

Lėktuvai skrenda į Kosovą iš miestų. Populiariausi miestai: . Pigiausia skrydžio kryptis —

Aviakompanijos, skraidinančios į Kosovą

Tiesioginio skrydžio aviabilietus į Kosovą galite įsigyti aviakompanijose. Populiariausios iš jų: . Trumpiausias skrydis į Kosovą trunka . Šį skrydį vykdo maršrutu

Lėktuvai, skrendantys į Kosovą

į Kosovą skrenda skirtingi lėktuvų modeliai. Populiariausias iš jų: .

Kosovo oro uostai

Lėktuvai atvyksta į Kosovo esančių oro uostų iš miestų. Populiariausi Kosovo oro uostai:

Kosovo miestai

Norėdami rasti įprastus ar užsakomuosius skrydžius į Kosovą, žemiau esančiame sąraše pasirinkite savo kelionės tikslą. Vidiniame pasirinkto miesto puslapyje galite susipažinti su bilietų kainomis, akcijomis ir specialiais aviakompanijų pasiūlymais į pasirinktą miestą.

Kosovas

Kosovas
Kosovo Respublika

Norėdami pradėti ieškoti bilietų, įveskite datas

Copyright © 2016-2020. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.