Pigūs skrydžiai į Prancūzijos Polineziją

Norėdami rasti bilietus, įveskite kelionės datą:
usd
Rasti skrydžius

UniTicket.lt paieškos sistema padės jums rasti geriausią lėktuvų bilietų į Prancūzijos Polineziją kainą. Palyginsime kainas 750 aviakompanijų ir daugiau nei 100 patikimų kelionių agentūrų svetainėse ir rasime jums pigiausius skrydžius į Prancūzijos Polineziją. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti skrydžio datas.

Oro bilietų į Prancūzijos Polineziją kainos

Žemiau rasite tiesioginių skrydžių į Prancūzijos Polineziją iš Lietuvos ir Latvijos kainas. UniTicket.lt galite palyginti skrydžių bilietų kainas oro uostų bilietų kasose, kelionių agentūrose ar rezervavimo sistemose per 5 minutes.

Vilnius - Bora Bora LH 887 Lufthansa Airbus A320
13:00 Vilnius
Kelionės laikas 9 v. 5 min. 3 sustojimai
22:05 Motu Mute oro uostas
nuo 1 226 € 10 Sausio 2022

Lėktuvų bilietai į Prancūzijos Polineziją iš kitų šalių

Lėktuvų bilietų į Prancūzijos Polineziją kaina priklauso nuo daugelio veiksnių ir pokyčių kiekvieną dieną. Ieškodami bilietų, atsižvelgiame į visus šiuos veiksnius: ekonominė ar verslo klasė, tiesioginis skrydis ar skrydis su persėdimu, keliaujate su bagažu ar tik su rankiniu bagažu. Atsižvelgami į visus išvardintus faktorius, pasiūlysime jums pigiausius skrydžius į Prancūzijos Polineziją.

Talinas - Bora Bora BT 689 airBaltic
12:55 Talino oro uostas
Kelionės laikas 8 v. 5 min. 3 sustojimai
21:00 Motu Mute oro uostas
Rasti 06 Gruodžio 2021
Varšuva - Papeete LO 23 LOT Polish Airlines Boeing 787-800
15:50 Frederiko Šopeno oro uostas
Kelionės laikas 22 v. 15 min. 1 sustojimas
14:05 Taitis Faa'a oro uostas
Rasti 06 Gruodžio 2021

*Galutinė bilieto kaina galioja tik bilietų paieškos metu ir gali kisti priklausomai nuo likusio vietų skaičiaus lėktuve (pagal tuo metu galiojantį tarifą)

Tiesioginiai skrydžiai į Prancūzijos Polineziją iš šių miestų:

Lėktuvai skrenda į Prancūzijos Polineziją iš miestų. Populiariausi miestai: . Pigiausia skrydžio kryptis —

Aviakompanijos, skraidinančios į Prancūzijos Polineziją

Tiesioginio skrydžio aviabilietus į Prancūzijos Polineziją galite įsigyti aviakompanijose. Populiariausios iš jų: . Trumpiausias skrydis į Prancūzijos Polineziją trunka . Šį skrydį vykdo maršrutu

Lėktuvai, skrendantys į Prancūzijos Polineziją

į Prancūzijos Polineziją skrenda skirtingi lėktuvų modeliai. Populiariausias iš jų: .

Prancūzijos Polinezijos oro uostai

Lėktuvai atvyksta į Prancūzijos Polinezijos esančių oro uostų iš miestų. Populiariausi Prancūzijos Polinezijos oro uostai:

Prancūzijos Polinezijos miestai

Norėdami rasti įprastus ar užsakomuosius skrydžius į Prancūzijos Polineziją, žemiau esančiame sąraše pasirinkite savo kelionės tikslą. Vidiniame pasirinkto miesto puslapyje galite susipažinti su bilietų kainomis, akcijomis ir specialiais aviakompanijų pasiūlymais į pasirinktą miestą.

Prancūzų Polinezija

Prancūzų Polinezija
Prancūzų Polinezija

Norėdami pradėti ieškoti bilietų, įveskite datas

Copyright © 2016-2020. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.