Pigūs skrydžiai į Umėją

Norėdami rasti bilietus, įveskite kelionės datą:
usd
Rasti skrydžius

UniTicket.lt internetinė paieškos sistema palygins kainas ir padės jums rasti ir įsigyti pigiausius skrydžius į Umėją ir atgal. Palyginsime skrydžių pasiūlymus įvairių aviakompanijų bei internetinių kelionių agentūrų svetainėse, ir Umea oro uostų bilietų kasose. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamiausia jums bilieto į Umėją variantą.

Oro bilietų į Umėją kainos

Tiesioginių skrydžių bilietai į Umėją, kuriuos rado UniTicket.lt klientai. Kuo arčiau išvykimo data, tuo didesnės skrydžių kainos, didžiausia kaina išvykstant šiandien ir rytoj.

Ryga - Umeo DY 4548 Norwegian Air Shuttle Boeing 737-800
10:50 Ryga
Kelionės laikas 3 v. 45 min. 1 sustojimas
14:35 Umea oro uostas
Rasti 28 Sausio 2021
Visi skrydžiai į Umėją

Kas lemia bilieto kainą? Kaina priklauso nuo aptarnavimo klasės nuo išvykimo iki atvykimo dienos: verslo ar ekonominė klasė, keliaujate su bagažu ar tik su rankiniu bagažu, skrendate į vieną pusę ar pirmyn ir atgal. UniTicket.lt paieškos sistema atsižvelgia į visus šiuos veiksnius ir visada pasiūlo mažiausią ir tinkamiausią skrydžio kainą.

Skrydžiai iš Umea

Žemiau yra pateikiamos populiariausios skrydžių kryptys iš Umea. Norėdami skristi pigiau, skrydžius įsigykite iš anksto, taip pat patikrinkite tiesioginius ir jungiamuosius skrydžius.

Umeo - Ryga DY 4002 Norwegian Air Shuttle Boeing 737-800
06:00 Umea oro uostas
Kelionės laikas 4 v. 10 min. 1 sustojimas
10:10 Ryga
Rasti 28 Sausio 2021

Lėktuvo bilietai į Umėją

Radote pigų skrydį į Umėją kitoje agentūroje? Užeikite į UniTicket.lt ir palyginkite kainas čia, tai užtruks vos 2 minutes, mes suteiksime jums išsamią informaciją apie visus aviakompanijų skrydžius ir jų kainas.

Miestas Umėją
Miestas Umėją
Tiesioginiai skrydžiai į Umėją iš 2 miestų

Populiariausi miestai, iš kurių vykdomi tiesioginiai skrydžiai pirmyn ir atgal: Stokholmas, Helsinkis. Pigiausias skrydis į Umėją maršrutu Stokholmas - Umeo. Lėktuvai skraido į Umėją iš 2 miestų.

Skrydžiai į Umėją iš 2 šalių

Tiesioginiai skrydžiai į Umėją iš 2 šalių. Populiariausios iš jų: Švedija, Suomija.

Į Umėją skraidinančios aviakompanijos

Bilietus į Umėją galite įsigyti 4 aviakompanijose. Geriausios oro linijų bendrovės, vykdančios tiesioginius skrydžius: Norwegian, Scandinavian Airlines, BRA, Finnair.

Lėktuvai, skraidinantys į Umėją

Į Umėją skraido 11 lėktuvų modelių iš 4 oro linijų. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi iš 2 šalių ir 2 miestų visame pasaulyje.

 • Airbus A320
 • ATR 72
 • Boeing 737-800
 • Boeing 737
 • Boeing 737-700
 • Boeing 737-600
 • Avro RJ85
 • Canadair Regional Jet 900
 • Avro RJ-100
 • Fokker 50
 • Airbus A319
Umea oro uostai

Žemiau yra pateikiami vykdantys veiklą regioniniai ir tarptautiniai Umea oro uostai.

Umea oro uostas

Norėdami pradėti bilietų paiešką, įveskite datas.

Copyright © 2016-2020. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.