Pigūs skrydžiai į Tartu

Norėdami rasti bilietus, įveskite kelionės datą:
usd
Rasti skrydžius

UniTicket.lt internetinė paieškos sistema palygins kainas ir padės jums rasti ir įsigyti pigiausius skrydžius į Tartu ir atgal. Palyginsime skrydžių pasiūlymus įvairių aviakompanijų bei internetinių kelionių agentūrų svetainėse, ir Tartu oro uostų bilietų kasose. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamiausia jums bilieto į Tartu variantą.

Oro bilietų į Tartu kainos

Tiesioginių skrydžių bilietai į Tartu, kuriuos rado UniTicket.lt klientai. Kuo arčiau išvykimo data, tuo didesnės skrydžių kainos, didžiausia kaina išvykstant šiandien ir rytoj.

Helsinkis - Tartu AY 1045 Finnair ATR 72
00:05 Helsinkio-Vantos oro uostas
Kelionės laikas 0 v. 50 min. Tiesioginis skrydis
00:55 Tartu oro uostas
nuo 105 € 17 Liepos 2024

Kas lemia bilieto kainą? Kaina priklauso nuo aptarnavimo klasės nuo išvykimo iki atvykimo dienos: verslo ar ekonominė klasė, keliaujate su bagažu ar tik su rankiniu bagažu, skrendate į vieną pusę ar pirmyn ir atgal. UniTicket.lt paieškos sistema atsižvelgia į visus šiuos veiksnius ir visada pasiūlo mažiausią ir tinkamiausią skrydžio kainą.

Skrydžiai iš Tartu

Žemiau yra pateikiamos populiariausios skrydžių kryptys iš Tartu. Norėdami skristi pigiau, skrydžius įsigykite iš anksto, taip pat patikrinkite tiesioginius ir jungiamuosius skrydžius.

Tartu - Helsinkis AY 1046 Finnair ATR 72
05:35 Tartu oro uostas
Kelionės laikas 0 v. 45 min. Tiesioginis skrydis
06:20 Helsinkio-Vantos oro uostas
nuo 91 € 02 Lapkričio 2024

Lėktuvo bilietai į Tartu

Radote pigų skrydį į Tartu kitoje agentūroje? Užeikite į UniTicket.lt ir palyginkite kainas čia, tai užtruks vos 2 minutes, mes suteiksime jums išsamią informaciją apie visus aviakompanijų skrydžius ir jų kainas.

Miestas Tartu
Miestas Tartu
Tiesioginiai skrydžiai į Tartu iš 1 miestų

Populiariausi miestai, iš kurių vykdomi tiesioginiai skrydžiai pirmyn ir atgal: Helsinkis. Pigiausias skrydis į Tartu maršrutu . Lėktuvai skraido į Tartu iš 1 miestų.

Skrydžiai į Tartu iš šalių

Tiesioginiai skrydžiai į Tartu iš šalių. Populiariausios iš jų: . Pigiausias skrydis į Tartu: () kainos

Tartu skrenda 1 oro linijų

Tartu galite skristi 1 aviakompanijų. Geriausi oro vežėjai, teikiantys tiesioginius skrydžius: Finnair. Greičiausias skrydis Tartu vykdo aviakompanija Finnair, maršrutu Helsinkis - Tartu (AY 1045). Orlaivis Finnair (ATR 72) atstumą nuo "Helsinkio-Vantos oro uostas" iki "Tartu oro uostas oro uosto" įveikia vidutiniškai per 00:50 min.

 • Finnair
 • Lėktuvai, skraidinantys į Tartu

  Į Tartu skraido 1 lėktuvų modelių iš 1 oro linijų. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi iš šalių ir 1 miestų visame pasaulyje.

 • ATR 72
 • Tartu oro uostai

  Žemiau yra pateikiami vykdantys veiklą regioniniai ir tarptautiniai Tartu oro uostai.

  Tartu oro uostas

  Norėdami pradėti bilietų paiešką, įveskite datas.

  Copyright © 2016-2024. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.