Pigūs skrydžiai į Tanžerą

Norėdami rasti bilietus, įveskite kelionės datą:
usd
Rasti skrydžius

UniTicket.lt internetinė paieškos sistema palygins kainas ir padės jums rasti ir įsigyti pigiausius skrydžius į Tanžerą ir atgal. Palyginsime skrydžių pasiūlymus įvairių aviakompanijų bei internetinių kelionių agentūrų svetainėse, ir Tanžero oro uostų bilietų kasose. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamiausia jums bilieto į Tanžerą variantą.

Oro bilietų į Tanžerą kainos

Tiesioginių skrydžių bilietai į Tanžerą, kuriuos rado UniTicket.lt klientai. Kuo arčiau išvykimo data, tuo didesnės skrydžių kainos, didžiausia kaina išvykstant šiandien ir rytoj.

Varšuva - Tanžeris LO 331 LOT Polish Airlines Embraer 195
06:20 Frederiko Šopeno oro uostas
Kelionės laikas 7 v. 10 min. 1 sustojimas
13:30 Tangier Ibn Battouta oro uostas
nuo 85 € 01 Liepos 2021
Visi skrydžiai į Tanžerą

Kas lemia bilieto kainą? Kaina priklauso nuo aptarnavimo klasės nuo išvykimo iki atvykimo dienos: verslo ar ekonominė klasė, keliaujate su bagažu ar tik su rankiniu bagažu, skrendate į vieną pusę ar pirmyn ir atgal. UniTicket.lt paieškos sistema atsižvelgia į visus šiuos veiksnius ir visada pasiūlo mažiausią ir tinkamiausią skrydžio kainą.

Skrydžiai iš Tanžero

Žemiau yra pateikiamos populiariausios skrydžių kryptys iš Tanžero. Norėdami skristi pigiau, skrydžius įsigykite iš anksto, taip pat patikrinkite tiesioginius ir jungiamuosius skrydžius.

Tanžeris - Varšuva 3O 363 Air Arabia Maroc Airbus A320
14:25 Tangier Ibn Battouta oro uostas
Kelionės laikas 6 v. 35 min. 1 sustojimas
21:00 Frederiko Šopeno oro uostas
Rasti 17 Sausio 2021

Lėktuvo bilietai į Tanžerą

Radote pigų skrydį į Tanžerą kitoje agentūroje? Užeikite į UniTicket.lt ir palyginkite kainas čia, tai užtruks vos 2 minutes, mes suteiksime jums išsamią informaciją apie visus aviakompanijų skrydžius ir jų kainas.

Miestas Tanžerą
Miestas Tanžerą
Tiesioginiai skrydžiai į Tanžerą iš 15 miestų

Populiariausi miestai, iš kurių vykdomi tiesioginiai skrydžiai pirmyn ir atgal: Briuselis, Paryžius, Madridas, Amsterdamas, Barselona. Pigiausias skrydis į Tanžerą maršrutu Madridas - Tanžeris. Lėktuvai skraido į Tanžerą iš 15 miestų.

Skrydžiai į Tanžerą iš 8 šalių

Tiesioginiai skrydžiai į Tanžerą iš 8 šalių. Populiariausios iš jų: Prancūzija, Marokas, Ispanija, Nyderlandai, Belgija.

Į Tanžerą skraidinančios aviakompanijos

Bilietus į Tanžerą galite įsigyti 10 aviakompanijose. Geriausios oro linijų bendrovės, vykdančios tiesioginius skrydžius: Air Arabia Maroc, Ryanair, Royal Air Maroc, Jetairfly, TransaviaCom.

Lėktuvai, skraidinantys į Tanžerą

Į Tanžerą skraido 8 lėktuvų modelių iš 10 oro linijų. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi iš 8 šalių ir 15 miestų visame pasaulyje.

  • Airbus A320
  • Boeing 737-800
  • Embraer 190
  • Boeing 737-700
  • Boeing 737
  • ATR 72
  • Bombardier CRJ1000
  • Airbus A319
0
Tanžero oro uostai

Žemiau yra pateikiami vykdantys veiklą regioniniai ir tarptautiniai Tanžero oro uostai.

Tangier Ibn Battouta oro uostas

Norėdami pradėti bilietų paiešką, įveskite datas.

Copyright © 2016-2020. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.