Pigūs skrydžiai į Skiatosą

Norėdami rasti bilietus, įveskite kelionės datą:
usd
Rasti skrydžius

UniTicket.lt internetinė paieškos sistema palygins kainas ir padės jums rasti ir įsigyti pigiausius skrydžius į Skiatosą ir atgal. Palyginsime skrydžių pasiūlymus įvairių aviakompanijų bei internetinių kelionių agentūrų svetainėse, ir Skiathos oro uostų bilietų kasose. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamiausia jums bilieto į Skiatosą variantą.

Oro bilietų į Skiatosą kainos

Tiesioginių skrydžių bilietai į Skiatosą, kuriuos rado UniTicket.lt klientai. Kuo arčiau išvykimo data, tuo didesnės skrydžių kainos, didžiausia kaina išvykstant šiandien ir rytoj.

Varšuva - Skiathos A3 871 Aegean Airlines Airbus A320
10:25 Frederiko Šopeno oro uostas
Kelionės laikas 5 v. 55 min. 1 sustojimas
16:20 Skiatoso oro uostas
Rasti 28 Sausio 2021
Visi skrydžiai į Skiatosą

Kas lemia bilieto kainą? Kaina priklauso nuo aptarnavimo klasės nuo išvykimo iki atvykimo dienos: verslo ar ekonominė klasė, keliaujate su bagažu ar tik su rankiniu bagažu, skrendate į vieną pusę ar pirmyn ir atgal. UniTicket.lt paieškos sistema atsižvelgia į visus šiuos veiksnius ir visada pasiūlo mažiausią ir tinkamiausią skrydžio kainą.

Skrydžiai iš Skiathos

Žemiau yra pateikiamos populiariausios skrydžių kryptys iš Skiathos. Norėdami skristi pigiau, skrydžius įsigykite iš anksto, taip pat patikrinkite tiesioginius ir jungiamuosius skrydžius.

Skiathos - Varšuva OA 77 Olympic Air ATR 42-300/320
14:30 Skiatoso oro uostas
Kelionės laikas 7 v. 25 min. 2 sustojimai
21:55 Frederiko Šopeno oro uostas
Rasti 28 Sausio 2021

Lėktuvo bilietai į Skiatosą

Radote pigų skrydį į Skiatosą kitoje agentūroje? Užeikite į UniTicket.lt ir palyginkite kainas čia, tai užtruks vos 2 minutes, mes suteiksime jums išsamią informaciją apie visus aviakompanijų skrydžius ir jų kainas.

Miestas Skiatosą
Miestas Skiatosą
Tiesioginiai skrydžiai į Skiatosą iš 3 miestų

Populiariausi miestai, iš kurių vykdomi tiesioginiai skrydžiai pirmyn ir atgal: Atėnai, Venecija, Miunchenas. Pigiausias skrydis į Skiatosą maršrutu Atėnai - Skiathos. Lėktuvai skraido į Skiatosą iš 3 miestų.

Skrydžiai į Skiatosą iš 3 šalių

Tiesioginiai skrydžiai į Skiatosą iš 3 šalių. Populiariausios iš jų: Graikija, Italija, Vokietija.

Į Skiatosą skraidinančios aviakompanijos

Bilietus į Skiatosą galite įsigyti 4 aviakompanijose. Geriausios oro linijų bendrovės, vykdančios tiesioginius skrydžius: Olympic Air, Sky Express, Volotea, Condor.

Lėktuvai, skraidinantys į Skiatosą

Į Skiatosą skraido 7 lėktuvų modelių iš 4 oro linijų. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi iš 3 šalių ir 3 miestų visame pasaulyje.

  • DeHavilland Dash 8 Q400
  • ATR 72
  • ATR 42/ATR 72 FR/IT
  • ATR 42-300/320
  • Boeing 717-200
  • Airbus A319
  • Airbus A320
0
Skiathos oro uostai

Žemiau yra pateikiami vykdantys veiklą regioniniai ir tarptautiniai Skiathos oro uostai.

Skiatoso oro uostas

Norėdami pradėti bilietų paiešką, įveskite datas.

Copyright © 2016-2020. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.