Pigūs skrydžiai į Šymkentą

Norėdami rasti bilietus, įveskite kelionės datą:
usd
Rasti skrydžius

UniTicket.lt internetinė paieškos sistema palygins kainas ir padės jums rasti ir įsigyti pigiausius skrydžius į Šymkentą ir atgal. Palyginsime skrydžių pasiūlymus įvairių aviakompanijų bei internetinių kelionių agentūrų svetainėse, ir Shymkent oro uostų bilietų kasose. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamiausia jums bilieto į Šymkentą variantą.

Oro bilietų į Šymkentą kainos

Tiesioginių skrydžių bilietai į Šymkentą, kuriuos rado UniTicket.lt klientai. Kuo arčiau išvykimo data, tuo didesnės skrydžių kainos, didžiausia kaina išvykstant šiandien ir rytoj.

Varšuva - Šymkentas SU 2001 Aeroflot Airbus A320
12:10 Frederiko Šopeno oro uostas
Kelionės laikas 10 v. 40 min. 1 sustojimas
22:50 Šymkento oro uostas
nuo 262 € 27 Vasario 2021
Visi skrydžiai į Šymkentą

Kas lemia bilieto kainą? Kaina priklauso nuo aptarnavimo klasės nuo išvykimo iki atvykimo dienos: verslo ar ekonominė klasė, keliaujate su bagažu ar tik su rankiniu bagažu, skrendate į vieną pusę ar pirmyn ir atgal. UniTicket.lt paieškos sistema atsižvelgia į visus šiuos veiksnius ir visada pasiūlo mažiausią ir tinkamiausią skrydžio kainą.

Skrydžiai iš Shymkent

Žemiau yra pateikiamos populiariausios skrydžių kryptys iš Shymkent. Norėdami skristi pigiau, skrydžius įsigykite iš anksto, taip pat patikrinkite tiesioginius ir jungiamuosius skrydžius.

Šymkentas - Varšuva DV 801 SCAT Boeing 737-500
13:30 Šymkento oro uostas
Kelionės laikas 18 v. 35 min. 1 sustojimas
08:05 Frederiko Šopeno oro uostas
nuo 229 € 26 Vasario 2021

Lėktuvo bilietai į Šymkentą

Radote pigų skrydį į Šymkentą kitoje agentūroje? Užeikite į UniTicket.lt ir palyginkite kainas čia, tai užtruks vos 2 minutes, mes suteiksime jums išsamią informaciją apie visus aviakompanijų skrydžius ir jų kainas.

Miestas Šymkentą
Miestas Šymkentą
Tiesioginiai skrydžiai į Šymkentą iš 8 miestų

Populiariausi miestai, iš kurių vykdomi tiesioginiai skrydžiai pirmyn ir atgal: Almata, Nur-Sultanas (Astana), Maskva, Stambulas. Pigiausias skrydis į Šymkentą maršrutu Almata - Šymkentas. Lėktuvai skraido į Šymkentą iš 8 miestų.

Skrydžiai į Šymkentą iš 3 šalių

Tiesioginiai skrydžiai į Šymkentą iš 3 šalių. Populiariausios iš jų: Kazachstanas, Rusija, Turkija.

Į Šymkentą skraidinančios aviakompanijos

Bilietus į Šymkentą galite įsigyti 7 aviakompanijose. Geriausios oro linijų bendrovės, vykdančios tiesioginius skrydžius: Scat Airlines, AirAstana, Qazaq Air, Aeroflot.

Lėktuvai, skraidinantys į Šymkentą

Į Šymkentą skraido 11 lėktuvų modelių iš 7 oro linijų. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi iš 3 šalių ir 8 miestų visame pasaulyje.

 • Boeing 737-300
 • Airbus A320
 • Fokker 100
 • Airbus A321
 • Embraer 190
 • Boeing 757
 • Boeing 737-500
 • DeHavilland Dash 8 Q400
 • Airbus A319
 • Embraer 170
 • Canadair regional jet
Shymkent oro uostai

Žemiau yra pateikiami vykdantys veiklą regioniniai ir tarptautiniai Shymkent oro uostai.

Šymkento oro uostas

Norėdami pradėti bilietų paiešką, įveskite datas.

Copyright © 2016-2020. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.