Pigūs skrydžiai į Rijeką

Norėdami rasti bilietus, įveskite kelionės datą:
usd
Rasti skrydžius

UniTicket.lt internetinė paieškos sistema palygins kainas ir padės jums rasti ir įsigyti pigiausius skrydžius į Rijeką ir atgal. Palyginsime skrydžių pasiūlymus įvairių aviakompanijų bei internetinių kelionių agentūrų svetainėse, ir Rijekos oro uostų bilietų kasose. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamiausia jums bilieto į Rijeką variantą.

Oro bilietų į Rijeką kainos

Tiesioginių skrydžių bilietai į Rijeką, kuriuos rado UniTicket.lt klientai. Kuo arčiau išvykimo data, tuo didesnės skrydžių kainos, didžiausia kaina išvykstant šiandien ir rytoj.

Ryga - Rijeka BT 495 airBaltic Boeing 737-300
08:05 Ryga
Kelionės laikas 2 v. 30 min. Tiesioginis skrydis
10:35 Rijekos oro uostas
Rasti 28 Sausio 2021
Visi skrydžiai į Rijeką

Kas lemia bilieto kainą? Kaina priklauso nuo aptarnavimo klasės nuo išvykimo iki atvykimo dienos: verslo ar ekonominė klasė, keliaujate su bagažu ar tik su rankiniu bagažu, skrendate į vieną pusę ar pirmyn ir atgal. UniTicket.lt paieškos sistema atsižvelgia į visus šiuos veiksnius ir visada pasiūlo mažiausią ir tinkamiausią skrydžio kainą.

Skrydžiai iš Rijekos

Žemiau yra pateikiamos populiariausios skrydžių kryptys iš Rijekos. Norėdami skristi pigiau, skrydžius įsigykite iš anksto, taip pat patikrinkite tiesioginius ir jungiamuosius skrydžius.

Rijeka - Ryga BT 496 airBaltic Boeing 737-300
11:15 Rijekos oro uostas
Kelionės laikas 2 v. 25 min. Tiesioginis skrydis
13:40 Ryga
Rasti 28 Sausio 2021

Lėktuvo bilietai į Rijeką

Radote pigų skrydį į Rijeką kitoje agentūroje? Užeikite į UniTicket.lt ir palyginkite kainas čia, tai užtruks vos 2 minutes, mes suteiksime jums išsamią informaciją apie visus aviakompanijų skrydžius ir jų kainas.

Miestas Rijeką
Miestas Rijeką
Tiesioginiai skrydžiai į Rijeką iš 4 miestų

Populiariausi miestai, iš kurių vykdomi tiesioginiai skrydžiai pirmyn ir atgal: Frankfurtas prie Maino, Berlynas, Ryga, Štutgartas. Pigiausias skrydis į Rijeką maršrutu Frankfurtas prie Maino - Rijeka. Lėktuvai skraido į Rijeką iš 4 miestų.

Skrydžiai į Rijeką iš 2 šalių

Tiesioginiai skrydžiai į Rijeką iš 2 šalių. Populiariausios iš jų: Vokietija, Latvija.

Į Rijeką skraidinančios aviakompanijos

Bilietus į Rijeką galite įsigyti 4 aviakompanijose. Geriausios oro linijų bendrovės, vykdančios tiesioginius skrydžius: Eurowings, Ryanair, Condor, AirBaltic.

Lėktuvai, skraidinantys į Rijeką

Į Rijeką skraido 4 lėktuvų modelių iš 4 oro linijų. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi iš 2 šalių ir 4 miestų visame pasaulyje.

  • Airbus A320
  • Boeing 737-800
  • Airbus A319
  • Boeing 737-300
0
0
Rijekos oro uostai

Žemiau yra pateikiami vykdantys veiklą regioniniai ir tarptautiniai Rijekos oro uostai.

Rijekos oro uostas

Norėdami pradėti bilietų paiešką, įveskite datas.

Copyright © 2016-2020. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.