Pigūs skrydžiai į Rijeką

Norėdami rasti bilietus, įveskite kelionės datą:
usd
Rasti skrydžius

UniTicket.lt internetinė paieškos sistema palygins kainas ir padės jums rasti ir įsigyti pigiausius skrydžius į Rijeką ir atgal. Palyginsime skrydžių pasiūlymus įvairių aviakompanijų bei internetinių kelionių agentūrų svetainėse, ir Rijekos oro uostų bilietų kasose. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamiausia jums bilieto į Rijeką variantą.

Oro bilietų į Rijeką kainos

Tiesioginių skrydžių bilietai į Rijeką, kuriuos rado UniTicket.lt klientai. Kuo arčiau išvykimo data, tuo didesnės skrydžių kainos, didžiausia kaina išvykstant šiandien ir rytoj.

Ryga - Rijeka BT 495 airBaltic Boeing 737-300
08:05 Ryga
Kelionės laikas 2 v. 30 min. Tiesioginis skrydis
10:35 Rijekos oro uostas
nuo 190 € 19 Liepos 2024

Kas lemia bilieto kainą? Kaina priklauso nuo aptarnavimo klasės nuo išvykimo iki atvykimo dienos: verslo ar ekonominė klasė, keliaujate su bagažu ar tik su rankiniu bagažu, skrendate į vieną pusę ar pirmyn ir atgal. UniTicket.lt paieškos sistema atsižvelgia į visus šiuos veiksnius ir visada pasiūlo mažiausią ir tinkamiausią skrydžio kainą.

Skrydžiai iš Rijekos

Žemiau yra pateikiamos populiariausios skrydžių kryptys iš Rijekos. Norėdami skristi pigiau, skrydžius įsigykite iš anksto, taip pat patikrinkite tiesioginius ir jungiamuosius skrydžius.

Rijeka - Ryga BT 496 airBaltic Boeing 737-300
11:15 Rijekos oro uostas
Kelionės laikas 2 v. 25 min. Tiesioginis skrydis
13:40 Ryga
nuo 347 € 31 Liepos 2024

Lėktuvo bilietai į Rijeką

Radote pigų skrydį į Rijeką kitoje agentūroje? Užeikite į UniTicket.lt ir palyginkite kainas čia, tai užtruks vos 2 minutes, mes suteiksime jums išsamią informaciją apie visus aviakompanijų skrydžius ir jų kainas.

Miestas Rijeką
Miestas Rijeką
Tiesioginiai skrydžiai į Rijeką iš 1 miestų

Populiariausi miestai, iš kurių vykdomi tiesioginiai skrydžiai pirmyn ir atgal: Ryga. Pigiausias skrydis į Rijeką maršrutu Ryga - Rijeka. Lėktuvai skraido į Rijeką iš 1 miestų.

Ryga nuo 79 €
Skrydžiai į Rijeką iš 1 šalių

Tiesioginiai skrydžiai į Rijeką iš 1 šalių. Populiariausios iš jų: Latvija. Pigiausias skrydis į Rijeką: Latvija - Rijeka (Ryga - Rijeka) kainos nuo 79 €

Latvija nuo 79 €
Rijeką skrenda 1 oro linijų

Rijeką galite skristi 1 aviakompanijų. Geriausi oro vežėjai, teikiantys tiesioginius skrydžius: airBaltic. Greičiausias skrydis Rijeką vykdo aviakompanija airBaltic, maršrutu Ryga - Rijeka (BT 495). Orlaivis airBaltic (Boeing 737-300) atstumą nuo "Ryga" iki "Rijekos oro uostas oro uosto" įveikia vidutiniškai per 02:30 min.

 • airBaltic
 • Lėktuvai, skraidinantys į Rijeką

  Į Rijeką skraido 1 lėktuvų modelių iš 1 oro linijų. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi iš 1 šalių ir 1 miestų visame pasaulyje.

 • Boeing 737-300
 • Rijekos oro uostai

  Žemiau yra pateikiami vykdantys veiklą regioniniai ir tarptautiniai Rijekos oro uostai.

  Rijekos oro uostas

  Norėdami pradėti bilietų paiešką, įveskite datas.

  Copyright © 2016-2024. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.