Pigūs skrydžiai į Kvinstauną

Norėdami rasti bilietus, įveskite kelionės datą:
usd
Rasti skrydžius

UniTicket.lt internetinė paieškos sistema palygins kainas ir padės jums rasti ir įsigyti pigiausius skrydžius į Kvinstauną ir atgal. Palyginsime skrydžių pasiūlymus įvairių aviakompanijų bei internetinių kelionių agentūrų svetainėse, ir Kvinstauno oro uostų bilietų kasose. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamiausia jums bilieto į Kvinstauną variantą.

Oro bilietų į Kvinstauną kainos

Tiesioginių skrydžių bilietai į Kvinstauną, kuriuos rado UniTicket.lt klientai. Kuo arčiau išvykimo data, tuo didesnės skrydžių kainos, didžiausia kaina išvykstant šiandien ir rytoj.

Poznanė - Kvinstaunas LH 1637 Lufthansa Canadair Regional Jet 900
11:55 Poznanės oro uostas
Kelionės laikas 7 v. 25 min. 3 sustojimai
19:20 Kvinstauno oro uostas
Rasti 17 Sausio 2021
Visi skrydžiai į Kvinstauną

Kas lemia bilieto kainą? Kaina priklauso nuo aptarnavimo klasės nuo išvykimo iki atvykimo dienos: verslo ar ekonominė klasė, keliaujate su bagažu ar tik su rankiniu bagažu, skrendate į vieną pusę ar pirmyn ir atgal. UniTicket.lt paieškos sistema atsižvelgia į visus šiuos veiksnius ir visada pasiūlo mažiausią ir tinkamiausią skrydžio kainą.

Skrydžiai iš Kvinstauno

Žemiau yra pateikiamos populiariausios skrydžių kryptys iš Kvinstauno. Norėdami skristi pigiau, skrydžius įsigykite iš anksto, taip pat patikrinkite tiesioginius ir jungiamuosius skrydžius.

Kvinstaunas - Poznanė NZ 1250 Air New Zealand Airbus A320
06:05 Kvinstauno oro uostas
Kelionės laikas 7 v. 40 min. 3 sustojimai
13:45 Poznanės oro uostas
Rasti 17 Sausio 2021

Lėktuvo bilietai į Kvinstauną

Radote pigų skrydį į Kvinstauną kitoje agentūroje? Užeikite į UniTicket.lt ir palyginkite kainas čia, tai užtruks vos 2 minutes, mes suteiksime jums išsamią informaciją apie visus aviakompanijų skrydžius ir jų kainas.

Miestas Kvinstauną
Miestas Kvinstauną
Tiesioginiai skrydžiai į Kvinstauną iš 7 miestų

Populiariausi miestai, iš kurių vykdomi tiesioginiai skrydžiai pirmyn ir atgal: Melburnas, Sidnėjus, Brisbenas, Velingtonas, Oklandas. Pigiausias skrydis į Kvinstauną maršrutu Oklandas - Kvinstaunas. Lėktuvai skraido į Kvinstauną iš 7 miestų.

Skrydžiai į Kvinstauną iš 2 šalių

Tiesioginiai skrydžiai į Kvinstauną iš 2 šalių. Populiariausios iš jų: Australija, Naujoji Zelandija.

Į Kvinstauną skraidinančios aviakompanijos

Bilietus į Kvinstauną galite įsigyti 4 aviakompanijose. Geriausios oro linijų bendrovės, vykdančios tiesioginius skrydžius: Air New Zealand, Jetstar, V Australia, Qantas.

Lėktuvai, skraidinantys į Kvinstauną

Į Kvinstauną skraido 4 lėktuvų modelių iš 4 oro linijų. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi iš 2 šalių ir 7 miestų visame pasaulyje.

  • Airbus A320
  • Boeing 737-800
  • Airbus A320 NEO
  • ATR 72
0
0
Kvinstauno oro uostai

Žemiau yra pateikiami vykdantys veiklą regioniniai ir tarptautiniai Kvinstauno oro uostai.

Kvinstauno oro uostas

Norėdami pradėti bilietų paiešką, įveskite datas.

Copyright © 2016-2020. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.