Pigūs skrydžiai į Puerto Platą

Norėdami rasti bilietus, įveskite kelionės datą:
usd
Rasti skrydžius

UniTicket.lt internetinė paieškos sistema palygins kainas ir padės jums rasti ir įsigyti pigiausius skrydžius į Puerto Platą ir atgal. Palyginsime skrydžių pasiūlymus įvairių aviakompanijų bei internetinių kelionių agentūrų svetainėse, ir Puerto Platos oro uostų bilietų kasose. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamiausia jums bilieto į Puerto Platą variantą.

Oro bilietų į Puerto Platą kainos

Tiesioginių skrydžių bilietai į Puerto Platą, kuriuos rado UniTicket.lt klientai. Kuo arčiau išvykimo data, tuo didesnės skrydžių kainos, didžiausia kaina išvykstant šiandien ir rytoj.

Varšuva - Puerto Plata LO 331 LOT Polish Airlines Boeing 737-800
06:20 Frederiko Šopeno oro uostas
Kelionės laikas 19 v. 25 min. 2 sustojimai
01:45 La Union oro uostas
Rasti 04 Vasario 2021
Visi skrydžiai į Puerto Platą

Kas lemia bilieto kainą? Kaina priklauso nuo aptarnavimo klasės nuo išvykimo iki atvykimo dienos: verslo ar ekonominė klasė, keliaujate su bagažu ar tik su rankiniu bagažu, skrendate į vieną pusę ar pirmyn ir atgal. UniTicket.lt paieškos sistema atsižvelgia į visus šiuos veiksnius ir visada pasiūlo mažiausią ir tinkamiausią skrydžio kainą.

Skrydžiai iš Puerto Platos

Žemiau yra pateikiamos populiariausios skrydžių kryptys iš Puerto Platos. Norėdami skristi pigiau, skrydžius įsigykite iš anksto, taip pat patikrinkite tiesioginius ir jungiamuosius skrydžius.

Puerto Plata - Varšuva AA 935 American Airlines Boeing 737-800
20:41 La Union oro uostas
Kelionės laikas 14 v. 29 min. 1 sustojimas
11:10 Frederiko Šopeno oro uostas
Rasti 04 Vasario 2021

Lėktuvo bilietai į Puerto Platą

Radote pigų skrydį į Puerto Platą kitoje agentūroje? Užeikite į UniTicket.lt ir palyginkite kainas čia, tai užtruks vos 2 minutes, mes suteiksime jums išsamią informaciją apie visus aviakompanijų skrydžius ir jų kainas.

Miestas Puerto Platą
Miestas Puerto Platą
Tiesioginiai skrydžiai į Puerto Platą iš 10 miestų

Populiariausi miestai, iš kurių vykdomi tiesioginiai skrydžiai pirmyn ir atgal: Torontas, Monrealis, Niujorkas, Bostonas, Briuselis. Pigiausias skrydis į Puerto Platą maršrutu Niujorkas - Puerto Plata. Lėktuvai skraido į Puerto Platą iš 10 miestų.

Skrydžiai į Puerto Platą iš 6 šalių

Tiesioginiai skrydžiai į Puerto Platą iš 6 šalių. Populiariausios iš jų: JAV, Kanada, Vokietija, Belgija, Rusija.

Į Puerto Platą skraidinančios aviakompanijos

Bilietus į Puerto Platą galite įsigyti 12 aviakompanijose. Geriausios oro linijų bendrovės, vykdančios tiesioginius skrydžius: Sunwing Airlines, Air Transat, Air Canada, JetBlue Airways, Westjet.

Lėktuvai, skraidinantys į Puerto Platą

Į Puerto Platą skraido 12 lėktuvų modelių iš 12 oro linijų. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi iš 6 šalių ir 10 miestų visame pasaulyje.

 • Boeing 737-800
 • Airbus A330-200
 • Airbus A321
 • Airbus A320
 • Airbus A319
 • Boeing 737-700
 • Boeing 737
 • Airbus А310-300
 • Boeing 737-900
 • Boeing 787-800
 • Boeing 777-300
 • Airbus A350-900
Puerto Platos oro uostai

Žemiau yra pateikiami vykdantys veiklą regioniniai ir tarptautiniai Puerto Platos oro uostai.

La Union oro uostas

Norėdami pradėti bilietų paiešką, įveskite datas.

Copyright © 2016-2020. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.