Pigūs skrydžiai į Pitsburgą

Norėdami rasti bilietus, įveskite kelionės datą:
usd
Rasti skrydžius

UniTicket.lt internetinė paieškos sistema palygins kainas ir padės jums rasti ir įsigyti pigiausius skrydžius į Pitsburgą ir atgal. Palyginsime skrydžių pasiūlymus įvairių aviakompanijų bei internetinių kelionių agentūrų svetainėse, ir Pitsburgo oro uostų bilietų kasose. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamiausia jums bilieto į Pitsburgą variantą.

Oro bilietų į Pitsburgą kainos

Tiesioginių skrydžių bilietai į Pitsburgą, kuriuos rado UniTicket.lt klientai. Kuo arčiau išvykimo data, tuo didesnės skrydžių kainos, didžiausia kaina išvykstant šiandien ir rytoj.

Varšuva - Pitsburge BA 847 British Airways Airbus A320 NEO
11:45 Frederiko Šopeno oro uostas
Kelionės laikas 12 v. 40 min. 1 sustojimas
00:25 Pitsburge
Rasti 26 Sausio 2021
Visi skrydžiai į Pitsburgą

Kas lemia bilieto kainą? Kaina priklauso nuo aptarnavimo klasės nuo išvykimo iki atvykimo dienos: verslo ar ekonominė klasė, keliaujate su bagažu ar tik su rankiniu bagažu, skrendate į vieną pusę ar pirmyn ir atgal. UniTicket.lt paieškos sistema atsižvelgia į visus šiuos veiksnius ir visada pasiūlo mažiausią ir tinkamiausią skrydžio kainą.

Skrydžiai iš Pitsburgo

Žemiau yra pateikiamos populiariausios skrydžių kryptys iš Pitsburgo. Norėdami skristi pigiau, skrydžius įsigykite iš anksto, taip pat patikrinkite tiesioginius ir jungiamuosius skrydžius.

Pitsburge - Varšuva DL 5891 Delta Air Lines Embraer 170
22:30 Pitsburge
Kelionės laikas 13 v. 10 min. 1 sustojimas
11:40 Frederiko Šopeno oro uostas
nuo 367 € 26 Sausio 2021

Lėktuvo bilietai į Pitsburgą

Radote pigų skrydį į Pitsburgą kitoje agentūroje? Užeikite į UniTicket.lt ir palyginkite kainas čia, tai užtruks vos 2 minutes, mes suteiksime jums išsamią informaciją apie visus aviakompanijų skrydžius ir jų kainas.

Miestas Pitsburgą
Miestas Pitsburgą
Tiesioginiai skrydžiai į Pitsburgą iš 58 miestų

Populiariausi miestai, iš kurių vykdomi tiesioginiai skrydžiai pirmyn ir atgal: Niujorkas, Vašingtonas, Majamis, Orlandas, Tampa. Pigiausias skrydis į Pitsburgą maršrutu Orlandas - Pitsburge. Lėktuvai skraido į Pitsburgą iš 58 miestų.

Skrydžiai į Pitsburgą iš 6 šalių

Tiesioginiai skrydžiai į Pitsburgą iš 6 šalių. Populiariausios iš jų: JAV, Puerto Rikas, Meksika, Didžioji Britanija, Kanada.

Į Pitsburgą skraidinančios aviakompanijos

Bilietus į Pitsburgą galite įsigyti 16 aviakompanijose. Geriausios oro linijų bendrovės, vykdančios tiesioginius skrydžius: Southwest Airlines, United Airlines, Allegiant Air, Delta Air Lines, American Airlines.

Lėktuvai, skraidinantys į Pitsburgą

Į Pitsburgą skraido 28 lėktuvų modelių iš 16 oro linijų. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi iš 6 šalių ir 58 miestų visame pasaulyje.

 • Boeing 737-700
 • Boeing 737-800
 • Airbus A320
 • Airbus A319
 • Boeing 737-900
 • Embraer EMB 175
 • Canadair reg jet 700
 • Canadair Regional Jet 900
 • Embraer RJ145
 • Embraer 170
 • Boeing 737
 • Embraer 175
 • Canadair regional jet
 • Embraer 190
Pitsburgo oro uostai

Žemiau yra pateikiami vykdantys veiklą regioniniai ir tarptautiniai Pitsburgo oro uostai.

Pitsburge

Norėdami pradėti bilietų paiešką, įveskite datas.

Copyright © 2016-2020. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.