Pigūs skrydžiai į Longyearbyen

Norėdami rasti bilietus, įveskite kelionės datą:
usd
Rasti skrydžius

UniTicket.lt internetinė paieškos sistema palygins kainas ir padės jums rasti ir įsigyti pigiausius skrydžius į Longyearbyen ir atgal. Palyginsime skrydžių pasiūlymus įvairių aviakompanijų bei internetinių kelionių agentūrų svetainėse, ir Longyearbyen oro uostų bilietų kasose. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamiausia jums bilieto į Longyearbyen variantą.

Oro bilietų į Longyearbyen kainos

Tiesioginių skrydžių bilietai į Longyearbyen, kuriuos rado UniTicket.lt klientai. Kuo arčiau išvykimo data, tuo didesnės skrydžių kainos, didžiausia kaina išvykstant šiandien ir rytoj.

Pagal nurodytus parametrus skrydžių nerasta!

Kas lemia bilieto kainą? Kaina priklauso nuo aptarnavimo klasės nuo išvykimo iki atvykimo dienos: verslo ar ekonominė klasė, keliaujate su bagažu ar tik su rankiniu bagažu, skrendate į vieną pusę ar pirmyn ir atgal. UniTicket.lt paieškos sistema atsižvelgia į visus šiuos veiksnius ir visada pasiūlo mažiausią ir tinkamiausią skrydžio kainą.

Skrydžiai iš Longyearbyen

Žemiau yra pateikiamos populiariausios skrydžių kryptys iš Longyearbyen. Norėdami skristi pigiau, skrydžius įsigykite iš anksto, taip pat patikrinkite tiesioginius ir jungiamuosius skrydžius.

Longyearbyen - Gdanskas DY 375 Norwegian Air Shuttle Boeing 737-800
12:20 Svalbardo oro uostas
Kelionės laikas 3 v. 35 min. 1 sustojimas
15:55 Gdansko Lecho Valensos oro uostas
nuo 136 € 23 Rugsėjo 2024

Lėktuvo bilietai į Longyearbyen

Radote pigų skrydį į Longyearbyen kitoje agentūroje? Užeikite į UniTicket.lt ir palyginkite kainas čia, tai užtruks vos 2 minutes, mes suteiksime jums išsamią informaciją apie visus aviakompanijų skrydžius ir jų kainas.

Miestas Longyearbyen
Miestas Longyearbyen
Tiesioginiai skrydžiai į Longyearbyen iš miestų

Populiariausi miestai, iš kurių vykdomi tiesioginiai skrydžiai pirmyn ir atgal: . Pigiausias skrydis į Longyearbyen maršrutu . Lėktuvai skraido į Longyearbyen iš miestų.

Skrydžiai į Longyearbyen iš šalių

Tiesioginiai skrydžiai į Longyearbyen iš šalių. Populiariausios iš jų: . Pigiausias skrydis į Longyearbyen: () kainos

Longyearbyen skrenda oro linijų

Longyearbyen galite skristi aviakompanijų. Geriausi oro vežėjai, teikiantys tiesioginius skrydžius: . Greičiausias skrydis Longyearbyen vykdo aviakompanija , maršrutu (). Orlaivis () atstumą nuo "" iki " oro uosto" įveikia vidutiniškai per min.

Lėktuvai, skraidinantys į Longyearbyen

Į Longyearbyen skraido lėktuvų modelių iš oro linijų. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi iš šalių ir miestų visame pasaulyje.

Longyearbyen oro uostai

Žemiau yra pateikiami vykdantys veiklą regioniniai ir tarptautiniai Longyearbyen oro uostai.

Svalbardo oro uostas

Norėdami pradėti bilietų paiešką, įveskite datas.

Copyright © 2016-2024. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.