Pigūs skrydžiai į Longyearbyen

Norėdami rasti bilietus, įveskite kelionės datą:
usd
Rasti skrydžius

UniTicket.lt internetinė paieškos sistema palygins kainas ir padės jums rasti ir įsigyti pigiausius skrydžius į Longyearbyen ir atgal. Palyginsime skrydžių pasiūlymus įvairių aviakompanijų bei internetinių kelionių agentūrų svetainėse, ir Longyearbyen oro uostų bilietų kasose. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamiausia jums bilieto į Longyearbyen variantą.

Oro bilietų į Longyearbyen kainos

Tiesioginių skrydžių bilietai į Longyearbyen, kuriuos rado UniTicket.lt klientai. Kuo arčiau išvykimo data, tuo didesnės skrydžių kainos, didžiausia kaina išvykstant šiandien ir rytoj.

Pagal nurodytus parametrus skrydžių nerasta!
Visi skrydžiai į Longyearbyen

Kas lemia bilieto kainą? Kaina priklauso nuo aptarnavimo klasės nuo išvykimo iki atvykimo dienos: verslo ar ekonominė klasė, keliaujate su bagažu ar tik su rankiniu bagažu, skrendate į vieną pusę ar pirmyn ir atgal. UniTicket.lt paieškos sistema atsižvelgia į visus šiuos veiksnius ir visada pasiūlo mažiausią ir tinkamiausią skrydžio kainą.

Skrydžiai iš Longyearbyen

Žemiau yra pateikiamos populiariausios skrydžių kryptys iš Longyearbyen. Norėdami skristi pigiau, skrydžius įsigykite iš anksto, taip pat patikrinkite tiesioginius ir jungiamuosius skrydžius.

Longyearbyen - Gdanskas DY 375 Norwegian Air Shuttle Boeing 737-800
12:20 Svalbardo oro uostas
Kelionės laikas 3 v. 35 min. 1 sustojimas
15:55 Gdansko Lecho Valensos oro uostas
Rasti 24 Sausio 2021

Lėktuvo bilietai į Longyearbyen

Radote pigų skrydį į Longyearbyen kitoje agentūroje? Užeikite į UniTicket.lt ir palyginkite kainas čia, tai užtruks vos 2 minutes, mes suteiksime jums išsamią informaciją apie visus aviakompanijų skrydžius ir jų kainas.

Miestas Longyearbyen
Miestas Longyearbyen
Tiesioginiai skrydžiai į Longyearbyen iš 2 miestų

Populiariausi miestai, iš kurių vykdomi tiesioginiai skrydžiai pirmyn ir atgal: Oslas, Tromsė. Pigiausias skrydis į Longyearbyen maršrutu Oslas - Longyearbyen. Lėktuvai skraido į Longyearbyen iš 2 miestų.

Skrydžiai į Longyearbyen iš 1 šalių

Tiesioginiai skrydžiai į Longyearbyen iš 1 šalių. Populiariausios iš jų: Norvegija.

Į Longyearbyen skraidinančios aviakompanijos

Bilietus į Longyearbyen galite įsigyti 2 aviakompanijose. Geriausios oro linijų bendrovės, vykdančios tiesioginius skrydžius: Scandinavian Airlines, Norwegian.

Lėktuvai, skraidinantys į Longyearbyen

Į Longyearbyen skraido 2 lėktuvų modelių iš 2 oro linijų. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi iš 1 šalių ir 2 miestų visame pasaulyje.

  • Boeing 737-800
  • Boeing 737-700
0
0
Longyearbyen oro uostai

Žemiau yra pateikiami vykdantys veiklą regioniniai ir tarptautiniai Longyearbyen oro uostai.

Svalbardo oro uostas

Norėdami pradėti bilietų paiešką, įveskite datas.

Copyright © 2016-2020. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.