Pigūs skrydžiai į Liepają

Norėdami rasti bilietus, įveskite kelionės datą:
usd
Rasti skrydžius

UniTicket.lt internetinė paieškos sistema palygins kainas ir padės jums rasti ir įsigyti pigiausius skrydžius į Liepają ir atgal. Palyginsime skrydžių pasiūlymus įvairių aviakompanijų bei internetinių kelionių agentūrų svetainėse, ir Liepajos oro uostų bilietų kasose. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamiausia jums bilieto į Liepają variantą.

Oro bilietų į Liepają kainos

Tiesioginių skrydžių bilietai į Liepają, kuriuos rado UniTicket.lt klientai. Kuo arčiau išvykimo data, tuo didesnės skrydžių kainos, didžiausia kaina išvykstant šiandien ir rytoj.

Ryga - Liepoja BT 19 airBaltic DeHavilland Dash 8 Q400
23:15 Ryga
Kelionės laikas 0 v. 40 min. Tiesioginis skrydis
23:55 Liepajos oro uostas
nuo 28 € 01 Rugpjūčio 2024

Kas lemia bilieto kainą? Kaina priklauso nuo aptarnavimo klasės nuo išvykimo iki atvykimo dienos: verslo ar ekonominė klasė, keliaujate su bagažu ar tik su rankiniu bagažu, skrendate į vieną pusę ar pirmyn ir atgal. UniTicket.lt paieškos sistema atsižvelgia į visus šiuos veiksnius ir visada pasiūlo mažiausią ir tinkamiausią skrydžio kainą.

Skrydžiai iš Liepajos

Žemiau yra pateikiamos populiariausios skrydžių kryptys iš Liepajos. Norėdami skristi pigiau, skrydžius įsigykite iš anksto, taip pat patikrinkite tiesioginius ir jungiamuosius skrydžius.

Liepoja - Ryga BT 20 airBaltic DeHavilland Dash 8 Q400
05:45 Liepajos oro uostas
Kelionės laikas 0 v. 40 min. Tiesioginis skrydis
06:25 Ryga
Rasti 29 Liepos 2024

Lėktuvo bilietai į Liepają

Radote pigų skrydį į Liepają kitoje agentūroje? Užeikite į UniTicket.lt ir palyginkite kainas čia, tai užtruks vos 2 minutes, mes suteiksime jums išsamią informaciją apie visus aviakompanijų skrydžius ir jų kainas.

Miestas Liepają
Miestas Liepają
Tiesioginiai skrydžiai į Liepają iš 1 miestų

Populiariausi miestai, iš kurių vykdomi tiesioginiai skrydžiai pirmyn ir atgal: Ryga. Pigiausias skrydis į Liepają maršrutu . Lėktuvai skraido į Liepają iš 1 miestų.

Skrydžiai į Liepają iš šalių

Tiesioginiai skrydžiai į Liepają iš šalių. Populiariausios iš jų: . Pigiausias skrydis į Liepają: () kainos

Liepają skrenda 1 oro linijų

Liepają galite skristi 1 aviakompanijų. Geriausi oro vežėjai, teikiantys tiesioginius skrydžius: airBaltic. Greičiausias skrydis Liepają vykdo aviakompanija airBaltic, maršrutu Ryga - Liepoja (BT 19). Orlaivis airBaltic (DeHavilland Dash 8 Q400) atstumą nuo "Ryga" iki "Liepajos oro uostas oro uosto" įveikia vidutiniškai per 00:40 min.

 • airBaltic
 • Lėktuvai, skraidinantys į Liepają

  Į Liepają skraido 1 lėktuvų modelių iš 1 oro linijų. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi iš šalių ir 1 miestų visame pasaulyje.

 • DeHavilland Dash 8 Q400
 • Liepajos oro uostai

  Žemiau yra pateikiami vykdantys veiklą regioniniai ir tarptautiniai Liepajos oro uostai.

  Liepajos oro uostas

  Norėdami pradėti bilietų paiešką, įveskite datas.

  Copyright © 2016-2024. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.