Pigūs skrydžiai į Kožikodę

Norėdami rasti bilietus, įveskite kelionės datą:
usd
Rasti skrydžius

UniTicket.lt internetinė paieškos sistema palygins kainas ir padės jums rasti ir įsigyti pigiausius skrydžius į Kožikodę ir atgal. Palyginsime skrydžių pasiūlymus įvairių aviakompanijų bei internetinių kelionių agentūrų svetainėse, ir Kožikodės oro uostų bilietų kasose. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamiausia jums bilieto į Kožikodę variantą.

Oro bilietų į Kožikodę kainos

Tiesioginių skrydžių bilietai į Kožikodę, kuriuos rado UniTicket.lt klientai. Kuo arčiau išvykimo data, tuo didesnės skrydžių kainos, didžiausia kaina išvykstant šiandien ir rytoj.

Varšuva - Kožikode EK 180 Emirates Boeing 777-300ER
12:00 Frederiko Šopeno oro uostas
Kelionės laikas 12 v. 40 min. 1 sustojimas
00:40 Calicut
Rasti 17 Sausio 2021
Visi skrydžiai į Kožikodę

Kas lemia bilieto kainą? Kaina priklauso nuo aptarnavimo klasės nuo išvykimo iki atvykimo dienos: verslo ar ekonominė klasė, keliaujate su bagažu ar tik su rankiniu bagažu, skrendate į vieną pusę ar pirmyn ir atgal. UniTicket.lt paieškos sistema atsižvelgia į visus šiuos veiksnius ir visada pasiūlo mažiausią ir tinkamiausią skrydžio kainą.

Skrydžiai iš Kožikodės

Žemiau yra pateikiamos populiariausios skrydžių kryptys iš Kožikodės. Norėdami skristi pigiau, skrydžius įsigykite iš anksto, taip pat patikrinkite tiesioginius ir jungiamuosius skrydžius.

Kožikode - Varšuva 6E 1711 IndiGo Airbus A320
07:05 Calicut
Kelionės laikas 11 v. 55 min. 1 sustojimas
19:00 Frederiko Šopeno oro uostas
Rasti 17 Sausio 2021

Lėktuvo bilietai į Kožikodę

Radote pigų skrydį į Kožikodę kitoje agentūroje? Užeikite į UniTicket.lt ir palyginkite kainas čia, tai užtruks vos 2 minutes, mes suteiksime jums išsamią informaciją apie visus aviakompanijų skrydžius ir jų kainas.

Miestas Kožikodę
Miestas Kožikodę
Tiesioginiai skrydžiai į Kožikodę iš 14 miestų

Populiariausi miestai, iš kurių vykdomi tiesioginiai skrydžiai pirmyn ir atgal: Dubajus, Abu Dabis, Doha, Čenajus. Pigiausias skrydis į Kožikodę maršrutu Bangalore - Kožikode. Lėktuvai skraido į Kožikodę iš 14 miestų.

Skrydžiai į Kožikodę iš 6 šalių

Tiesioginiai skrydžiai į Kožikodę iš 6 šalių. Populiariausios iš jų: Indija, JAE.

Į Kožikodę skraidinančios aviakompanijos

Bilietus į Kožikodę galite įsigyti 12 aviakompanijose. Geriausios oro linijų bendrovės, vykdančios tiesioginius skrydžius: Air India Express, IndiGo, Air India, SpiceJet, Air Arabia.

Lėktuvai, skraidinantys į Kožikodę

Į Kožikodę skraido 10 lėktuvų modelių iš 12 oro linijų. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi iš 6 šalių ir 14 miestų visame pasaulyje.

  • Boeing 737-800
  • Airbus A320
  • Airbus A321
  • Boeing 737
  • ATR 42/ATR 72 FR/IT
  • DeHavilland DHC-8
  • Airbus A330-300
  • Airbus A330
  • Boeing 737-200
0
Kožikodės oro uostai

Žemiau yra pateikiami vykdantys veiklą regioniniai ir tarptautiniai Kožikodės oro uostai.

Calicut

Norėdami pradėti bilietų paiešką, įveskite datas.

Copyright © 2016-2020. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.