Pigūs skrydžiai į Kiruną

Norėdami rasti bilietus, įveskite kelionės datą:
usd
Rasti skrydžius

UniTicket.lt internetinė paieškos sistema palygins kainas ir padės jums rasti ir įsigyti pigiausius skrydžius į Kiruną ir atgal. Palyginsime skrydžių pasiūlymus įvairių aviakompanijų bei internetinių kelionių agentūrų svetainėse, ir Kirunos oro uostų bilietų kasose. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamiausia jums bilieto į Kiruną variantą.

Oro bilietų į Kiruną kainos

Tiesioginių skrydžių bilietai į Kiruną, kuriuos rado UniTicket.lt klientai. Kuo arčiau išvykimo data, tuo didesnės skrydžių kainos, didžiausia kaina išvykstant šiandien ir rytoj.

Pagal nurodytus parametrus skrydžių nerasta!
Visi skrydžiai į Kiruną

Kas lemia bilieto kainą? Kaina priklauso nuo aptarnavimo klasės nuo išvykimo iki atvykimo dienos: verslo ar ekonominė klasė, keliaujate su bagažu ar tik su rankiniu bagažu, skrendate į vieną pusę ar pirmyn ir atgal. UniTicket.lt paieškos sistema atsižvelgia į visus šiuos veiksnius ir visada pasiūlo mažiausią ir tinkamiausią skrydžio kainą.

Skrydžiai iš Kirunos

Žemiau yra pateikiamos populiariausios skrydžių kryptys iš Kirunos. Norėdami skristi pigiau, skrydžius įsigykite iš anksto, taip pat patikrinkite tiesioginius ir jungiamuosius skrydžius.

Kiruna - Krokuva SK 1045 Scandinavian Airlines Airbus A320 NEO
12:50 Kirunos oro uostas
Kelionės laikas 3 v. 35 min. 2 sustojimai
16:25 J. Paulius II Krokuva-Balicė
Rasti 24 Sausio 2021

Lėktuvo bilietai į Kiruną

Radote pigų skrydį į Kiruną kitoje agentūroje? Užeikite į UniTicket.lt ir palyginkite kainas čia, tai užtruks vos 2 minutes, mes suteiksime jums išsamią informaciją apie visus aviakompanijų skrydžius ir jų kainas.

Miestas Kiruną
Miestas Kiruną
Tiesioginiai skrydžiai į Kiruną iš 1 miestų

Populiariausi miestai, iš kurių vykdomi tiesioginiai skrydžiai pirmyn ir atgal: Stokholmas. Pigiausias skrydis į Kiruną maršrutu Stokholmas - Kiruna. Lėktuvai skraido į Kiruną iš 1 miestų.

Skrydžiai į Kiruną iš 1 šalių

Tiesioginiai skrydžiai į Kiruną iš 1 šalių. Populiariausios iš jų: Švedija.

Į Kiruną skraidinančios aviakompanijos

Bilietus į Kiruną galite įsigyti 2 aviakompanijose. Geriausios oro linijų bendrovės, vykdančios tiesioginius skrydžius: Scandinavian Airlines, Norwegian.

Lėktuvai, skraidinantys į Kiruną

Į Kiruną skraido 6 lėktuvų modelių iš 2 oro linijų. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi iš 1 šalių ir 1 miestų visame pasaulyje.

  • Airbus A320
  • Boeing 737-800
  • Boeing 737-700
  • Boeing 737-600
  • Boeing 737
  • Airbus A319
0
Kirunos oro uostai

Žemiau yra pateikiami vykdantys veiklą regioniniai ir tarptautiniai Kirunos oro uostai.

Kirunos oro uostas

Norėdami pradėti bilietų paiešką, įveskite datas.

Copyright © 2016-2020. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.