Pigūs skrydžiai į Kabulą

Norėdami rasti bilietus, įveskite kelionės datą:
usd
Rasti skrydžius

UniTicket.lt internetinė paieškos sistema palygins kainas ir padės jums rasti ir įsigyti pigiausius skrydžius į Kabulą ir atgal. Palyginsime skrydžių pasiūlymus įvairių aviakompanijų bei internetinių kelionių agentūrų svetainėse, ir Kabulo oro uostų bilietų kasose. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamiausia jums bilieto į Kabulą variantą.

Oro bilietų į Kabulą kainos

Tiesioginių skrydžių bilietai į Kabulą, kuriuos rado UniTicket.lt klientai. Kuo arčiau išvykimo data, tuo didesnės skrydžių kainos, didžiausia kaina išvykstant šiandien ir rytoj.

Varšuva - Kabulas LO 135 LOT Polish Airlines Embraer 195
11:50 Frederiko Šopeno oro uostas
Kelionės laikas 13 v. 40 min. 1 sustojimas
01:30 Kabulas
Rasti 03 Vasario 2021
Visi skrydžiai į Kabulą

Kas lemia bilieto kainą? Kaina priklauso nuo aptarnavimo klasės nuo išvykimo iki atvykimo dienos: verslo ar ekonominė klasė, keliaujate su bagažu ar tik su rankiniu bagažu, skrendate į vieną pusę ar pirmyn ir atgal. UniTicket.lt paieškos sistema atsižvelgia į visus šiuos veiksnius ir visada pasiūlo mažiausią ir tinkamiausią skrydžio kainą.

Skrydžiai iš Kabulo

Žemiau yra pateikiamos populiariausios skrydžių kryptys iš Kabulo. Norėdami skristi pigiau, skrydžius įsigykite iš anksto, taip pat patikrinkite tiesioginius ir jungiamuosius skrydžius.

Kabulas - Varšuva TK 707 Turkish Airlines Airbus A330-200
04:00 Kabulas
Kelionės laikas 12 v. 55 min. 1 sustojimas
16:55 Frederiko Šopeno oro uostas
Rasti 03 Vasario 2021

Lėktuvo bilietai į Kabulą

Radote pigų skrydį į Kabulą kitoje agentūroje? Užeikite į UniTicket.lt ir palyginkite kainas čia, tai užtruks vos 2 minutes, mes suteiksime jums išsamią informaciją apie visus aviakompanijų skrydžius ir jų kainas.

Miestas Kabulą
Miestas Kabulą
Tiesioginiai skrydžiai į Kabulą iš 12 miestų

Populiariausi miestai, iš kurių vykdomi tiesioginiai skrydžiai pirmyn ir atgal: Delis, Dubajus, Stambulas, Ankara. Pigiausias skrydis į Kabulą maršrutu Heratas - Kabulas. Lėktuvai skraido į Kabulą iš 12 miestų.

Skrydžiai į Kabulą iš 9 šalių

Tiesioginiai skrydžiai į Kabulą iš 9 šalių. Populiariausios iš jų: JAE, Turkija, Afganistanas, Indija, Saudo Arabija.

Į Kabulą skraidinančios aviakompanijos

Bilietus į Kabulą galite įsigyti 9 aviakompanijose. Geriausios oro linijų bendrovės, vykdančios tiesioginius skrydžius: Kam Air, Ariana Afghan Airlines, Air Arabia, SpiceJet, Air India.

Lėktuvai, skraidinantys į Kabulą

Į Kabulą skraido 10 lėktuvų modelių iš 9 oro linijų. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi iš 9 šalių ir 12 miestų visame pasaulyje.

  • Boeing 737
  • Boeing (Douglas) MD-87
  • Airbus A320
  • Airbus А340
  • Boeing 737-800
  • Boeing 777-300ER
  • Boeing 777-200LR
  • Airbus A330-200
  • Airbus A330-300
  • ATR 42/ATR 72 FR/IT
0
Kabulo oro uostai

Žemiau yra pateikiami vykdantys veiklą regioniniai ir tarptautiniai Kabulo oro uostai.

Kabulas

Norėdami pradėti bilietų paiešką, įveskite datas.

Copyright © 2016-2020. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.