Pigūs skrydžiai į Džeksonvilį

Norėdami rasti bilietus, įveskite kelionės datą:
usd
Rasti skrydžius

UniTicket.lt internetinė paieškos sistema palygins kainas ir padės jums rasti ir įsigyti pigiausius skrydžius į Džeksonvilį ir atgal. Palyginsime skrydžių pasiūlymus įvairių aviakompanijų bei internetinių kelionių agentūrų svetainėse, ir Džeksonvilio oro uostų bilietų kasose. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamiausia jums bilieto į Džeksonvilį variantą.

Oro bilietų į Džeksonvilį kainos

Tiesioginių skrydžių bilietai į Džeksonvilį, kuriuos rado UniTicket.lt klientai. Kuo arčiau išvykimo data, tuo didesnės skrydžių kainos, didžiausia kaina išvykstant šiandien ir rytoj.

Ryga - Džeksonvilis D8 3321 Norwegian Air International Boeing 737-800
07:50 Ryga
Kelionės laikas 16 v. 39 min. 2 sustojimai
00:29 Džeksonvilis
nuo 1 123 € 19 Liepos 2024
Varšuva - Džeksonvilis BA 847 British Airways Airbus A321
11:45 Frederiko Šopeno oro uostas
Kelionės laikas 16 v. 49 min. 2 sustojimai
04:34 Džeksonvilis
nuo 546 € 07 Spalio 2024

Kas lemia bilieto kainą? Kaina priklauso nuo aptarnavimo klasės nuo išvykimo iki atvykimo dienos: verslo ar ekonominė klasė, keliaujate su bagažu ar tik su rankiniu bagažu, skrendate į vieną pusę ar pirmyn ir atgal. UniTicket.lt paieškos sistema atsižvelgia į visus šiuos veiksnius ir visada pasiūlo mažiausią ir tinkamiausią skrydžio kainą.

Skrydžiai iš Džeksonvilio

Žemiau yra pateikiamos populiariausios skrydžių kryptys iš Džeksonvilio. Norėdami skristi pigiau, skrydžius įsigykite iš anksto, taip pat patikrinkite tiesioginius ir jungiamuosius skrydžius.

Džeksonvilis - Ryga AA 4148 American Airlines Embraer RJ145
17:44 Džeksonvilis
Kelionės laikas 15 v. 26 min. 2 sustojimai
09:10 Ryga
nuo 487 € 28 Spalio 2024
Džeksonvilis - Varšuva B6 478 JetBlue Airways Airbus A320
23:37 Džeksonvilis
Kelionės laikas 12 v. 3 min. 1 sustojimas
11:40 Frederiko Šopeno oro uostas
nuo 450 € 14 Spalio 2024

Lėktuvo bilietai į Džeksonvilį

Radote pigų skrydį į Džeksonvilį kitoje agentūroje? Užeikite į UniTicket.lt ir palyginkite kainas čia, tai užtruks vos 2 minutes, mes suteiksime jums išsamią informaciją apie visus aviakompanijų skrydžius ir jų kainas.

Miestas Džeksonvilį
Miestas Džeksonvilį
Tiesioginiai skrydžiai į Džeksonvilį iš miestų

Populiariausi miestai, iš kurių vykdomi tiesioginiai skrydžiai pirmyn ir atgal: . Pigiausias skrydis į Džeksonvilį maršrutu . Lėktuvai skraido į Džeksonvilį iš miestų.

Skrydžiai į Džeksonvilį iš šalių

Tiesioginiai skrydžiai į Džeksonvilį iš šalių. Populiariausios iš jų: . Pigiausias skrydis į Džeksonvilį: () kainos

Džeksonvilį skrenda oro linijų

Džeksonvilį galite skristi aviakompanijų. Geriausi oro vežėjai, teikiantys tiesioginius skrydžius: . Greičiausias skrydis Džeksonvilį vykdo aviakompanija , maršrutu (). Orlaivis () atstumą nuo "" iki " oro uosto" įveikia vidutiniškai per min.

Lėktuvai, skraidinantys į Džeksonvilį

Į Džeksonvilį skraido lėktuvų modelių iš oro linijų. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi iš šalių ir miestų visame pasaulyje.

Džeksonvilio oro uostai

Žemiau yra pateikiami vykdantys veiklą regioniniai ir tarptautiniai Džeksonvilio oro uostai.

Džeksonvilis

Norėdami pradėti bilietų paiešką, įveskite datas.

Copyright © 2016-2024. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.