Pigūs skrydžiai į Džordžą

Norėdami rasti bilietus, įveskite kelionės datą:
usd
Rasti skrydžius

UniTicket.lt internetinė paieškos sistema palygins kainas ir padės jums rasti ir įsigyti pigiausius skrydžius į Džordžą ir atgal. Palyginsime skrydžių pasiūlymus įvairių aviakompanijų bei internetinių kelionių agentūrų svetainėse, ir George oro uostų bilietų kasose. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamiausia jums bilieto į Džordžą variantą.

Oro bilietų į Džordžą kainos

Tiesioginių skrydžių bilietai į Džordžą, kuriuos rado UniTicket.lt klientai. Kuo arčiau išvykimo data, tuo didesnės skrydžių kainos, didžiausia kaina išvykstant šiandien ir rytoj.

Varšuva - Džordžas LH 1351 Lufthansa Airbus A319
15:05 Frederiko Šopeno oro uostas
Kelionės laikas 21 v. 25 min. 2 sustojimai
12:30 Jurgio oro uostas
Rasti 28 Sausio 2021
Visi skrydžiai į Džordžą

Kas lemia bilieto kainą? Kaina priklauso nuo aptarnavimo klasės nuo išvykimo iki atvykimo dienos: verslo ar ekonominė klasė, keliaujate su bagažu ar tik su rankiniu bagažu, skrendate į vieną pusę ar pirmyn ir atgal. UniTicket.lt paieškos sistema atsižvelgia į visus šiuos veiksnius ir visada pasiūlo mažiausią ir tinkamiausią skrydžio kainą.

Skrydžiai iš George

Žemiau yra pateikiamos populiariausios skrydžių kryptys iš George. Norėdami skristi pigiau, skrydžius įsigykite iš anksto, taip pat patikrinkite tiesioginius ir jungiamuosius skrydžius.

Džordžas - Varšuva 4Z 622 Airlink Embraer RJ140
06:10 Jurgio oro uostas
Kelionės laikas 8 v. 10 min. 3 sustojimai
14:20 Frederiko Šopeno oro uostas
Rasti 28 Sausio 2021

Lėktuvo bilietai į Džordžą

Radote pigų skrydį į Džordžą kitoje agentūroje? Užeikite į UniTicket.lt ir palyginkite kainas čia, tai užtruks vos 2 minutes, mes suteiksime jums išsamią informaciją apie visus aviakompanijų skrydžius ir jų kainas.

Miestas Džordžą
Miestas Džordžą
Tiesioginiai skrydžiai į Džordžą iš 2 miestų

Populiariausi miestai, iš kurių vykdomi tiesioginiai skrydžiai pirmyn ir atgal: Johanesburgas, Keiptaunas. Pigiausias skrydis į Džordžą maršrutu Johanesburgas - Džordžas. Lėktuvai skraido į Džordžą iš 2 miestų.

Skrydžiai į Džordžą iš 1 šalių

Tiesioginiai skrydžiai į Džordžą iš 1 šalių. Populiariausios iš jų: pietų Afrika.

Į Džordžą skraidinančios aviakompanijos

Bilietus į Džordžą galite įsigyti 4 aviakompanijose. Geriausios oro linijų bendrovės, vykdančios tiesioginius skrydžius: Comair, Safair, Mango, South African Airways.

Lėktuvai, skraidinantys į Džordžą

Į Džordžą skraido 7 lėktuvų modelių iš 4 oro linijų. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi iš 1 šalių ir 2 miestų visame pasaulyje.

  • Boeing 737-800
  • Boeing 737-400
  • Embraer 190
  • Embraer RJ140
  • Avro RJ85
  • Embraer Phenom 300
  • Embraer 170
0
George oro uostai

Žemiau yra pateikiami vykdantys veiklą regioniniai ir tarptautiniai George oro uostai.

Jurgio oro uostas

Norėdami pradėti bilietų paiešką, įveskite datas.

Copyright © 2016-2020. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.