Pigūs skrydžiai į Chiang Rai

Norėdami rasti bilietus, įveskite kelionės datą:
usd
Rasti skrydžius

UniTicket.lt internetinė paieškos sistema palygins kainas ir padės jums rasti ir įsigyti pigiausius skrydžius į Chiang Rai ir atgal. Palyginsime skrydžių pasiūlymus įvairių aviakompanijų bei internetinių kelionių agentūrų svetainėse, ir Chiang Rai oro uostų bilietų kasose. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamiausia jums bilieto į Chiang Rai variantą.

Oro bilietų į Chiang Rai kainos

Tiesioginių skrydžių bilietai į Chiang Rai, kuriuos rado UniTicket.lt klientai. Kuo arčiau išvykimo data, tuo didesnės skrydžių kainos, didžiausia kaina išvykstant šiandien ir rytoj.

Vilnius - Chiang Rai PS 178 UIA Boeing 737-800
15:05 Vilnius
Kelionės laikas 16 v. 30 min. 2 sustojimai
07:35 Chiang Rai
Rasti 22 Liepos 2024

Kas lemia bilieto kainą? Kaina priklauso nuo aptarnavimo klasės nuo išvykimo iki atvykimo dienos: verslo ar ekonominė klasė, keliaujate su bagažu ar tik su rankiniu bagažu, skrendate į vieną pusę ar pirmyn ir atgal. UniTicket.lt paieškos sistema atsižvelgia į visus šiuos veiksnius ir visada pasiūlo mažiausią ir tinkamiausią skrydžio kainą.

Skrydžiai iš Chiang Rai

Žemiau yra pateikiamos populiariausios skrydžių kryptys iš Chiang Rai. Norėdami skristi pigiau, skrydžius įsigykite iš anksto, taip pat patikrinkite tiesioginius ir jungiamuosius skrydžius.

Chiang Rai - Vilnius PG 232 Bangkok Airways Airbus A320
02:45 Chiang Rai
Kelionės laikas 17 v. 40 min. 2 sustojimai
20:25 Vilnius
Rasti 22 Liepos 2024

Lėktuvo bilietai į Chiang Rai

Radote pigų skrydį į Chiang Rai kitoje agentūroje? Užeikite į UniTicket.lt ir palyginkite kainas čia, tai užtruks vos 2 minutes, mes suteiksime jums išsamią informaciją apie visus aviakompanijų skrydžius ir jų kainas.

Miestas Chiang Rai
Miestas Chiang Rai
Tiesioginiai skrydžiai į Chiang Rai iš miestų

Populiariausi miestai, iš kurių vykdomi tiesioginiai skrydžiai pirmyn ir atgal: . Pigiausias skrydis į Chiang Rai maršrutu . Lėktuvai skraido į Chiang Rai iš miestų.

Skrydžiai į Chiang Rai iš šalių

Tiesioginiai skrydžiai į Chiang Rai iš šalių. Populiariausios iš jų: . Pigiausias skrydis į Chiang Rai: () kainos

Chiang Rai skrenda oro linijų

Chiang Rai galite skristi aviakompanijų. Geriausi oro vežėjai, teikiantys tiesioginius skrydžius: . Greičiausias skrydis Chiang Rai vykdo aviakompanija , maršrutu (). Orlaivis () atstumą nuo "" iki " oro uosto" įveikia vidutiniškai per min.

Lėktuvai, skraidinantys į Chiang Rai

Į Chiang Rai skraido lėktuvų modelių iš oro linijų. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi iš šalių ir miestų visame pasaulyje.

Chiang Rai oro uostai

Žemiau yra pateikiami vykdantys veiklą regioniniai ir tarptautiniai Chiang Rai oro uostai.

Chiang Rai

Norėdami pradėti bilietų paiešką, įveskite datas.

Copyright © 2016-2024. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.