Pigūs skrydžiai į Čandigarą

Norėdami rasti bilietus, įveskite kelionės datą:
usd
Rasti skrydžius

UniTicket.lt internetinė paieškos sistema palygins kainas ir padės jums rasti ir įsigyti pigiausius skrydžius į Čandigarą ir atgal. Palyginsime skrydžių pasiūlymus įvairių aviakompanijų bei internetinių kelionių agentūrų svetainėse, ir Chandigarh oro uostų bilietų kasose. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamiausia jums bilieto į Čandigarą variantą.

Oro bilietų į Čandigarą kainos

Tiesioginių skrydžių bilietai į Čandigarą, kuriuos rado UniTicket.lt klientai. Kuo arčiau išvykimo data, tuo didesnės skrydžių kainos, didžiausia kaina išvykstant šiandien ir rytoj.

Varšuva - Čandigaras LO 71 LOT Polish Airlines Boeing 787-900
21:45 Frederiko Šopeno oro uostas
Kelionės laikas 10 v. 35 min. 1 sustojimas
08:20 Čandigaro oro uostas
Rasti 28 Sausio 2021
Visi skrydžiai į Čandigarą

Kas lemia bilieto kainą? Kaina priklauso nuo aptarnavimo klasės nuo išvykimo iki atvykimo dienos: verslo ar ekonominė klasė, keliaujate su bagažu ar tik su rankiniu bagažu, skrendate į vieną pusę ar pirmyn ir atgal. UniTicket.lt paieškos sistema atsižvelgia į visus šiuos veiksnius ir visada pasiūlo mažiausią ir tinkamiausią skrydžio kainą.

Skrydžiai iš Chandigarh

Žemiau yra pateikiamos populiariausios skrydžių kryptys iš Chandigarh. Norėdami skristi pigiau, skrydžius įsigykite iš anksto, taip pat patikrinkite tiesioginius ir jungiamuosius skrydžius.

Čandigaras - Varšuva UK 668 Vistara Boeing 737-800
03:20 Čandigaro oro uostas
Kelionės laikas 16 v. 45 min. 2 sustojimai
20:05 Frederiko Šopeno oro uostas
Rasti 28 Sausio 2021

Lėktuvo bilietai į Čandigarą

Radote pigų skrydį į Čandigarą kitoje agentūroje? Užeikite į UniTicket.lt ir palyginkite kainas čia, tai užtruks vos 2 minutes, mes suteiksime jums išsamią informaciją apie visus aviakompanijų skrydžius ir jų kainas.

Miestas Čandigarą
Miestas Čandigarą
Tiesioginiai skrydžiai į Čandigarą iš 12 miestų

Populiariausi miestai, iš kurių vykdomi tiesioginiai skrydžiai pirmyn ir atgal: Delis, Bangalore, Mumbajus, Dubajus, Puna. Pigiausias skrydis į Čandigarą maršrutu Delis - Čandigaras. Lėktuvai skraido į Čandigarą iš 12 miestų.

Skrydžiai į Čandigarą iš 2 šalių

Tiesioginiai skrydžiai į Čandigarą iš 2 šalių. Populiariausios iš jų: Indija, JAE.

Į Čandigarą skraidinančios aviakompanijos

Bilietus į Čandigarą galite įsigyti 8 aviakompanijose. Geriausios oro linijų bendrovės, vykdančios tiesioginius skrydžius: IndiGo, Go, Air India, Vistara, Air India Regional.

Lėktuvai, skraidinantys į Čandigarą

Į Čandigarą skraido 5 lėktuvų modelių iš 8 oro linijų. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi iš 2 šalių ir 12 miestų visame pasaulyje.

  • Airbus A320
  • Airbus A321
  • Boeing 737-800
  • ATR 42/ATR 72 FR/IT
  • Airbus A319
0
0
Chandigarh oro uostai

Žemiau yra pateikiami vykdantys veiklą regioniniai ir tarptautiniai Chandigarh oro uostai.

Čandigaro oro uostas

Norėdami pradėti bilietų paiešką, įveskite datas.

Copyright © 2016-2020. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.