Pigūs skrydžiai į Kardifą

Norėdami rasti bilietus, įveskite kelionės datą:
usd
Rasti skrydžius

UniTicket.lt internetinė paieškos sistema palygins kainas ir padės jums rasti ir įsigyti pigiausius skrydžius į Kardifą ir atgal. Palyginsime skrydžių pasiūlymus įvairių aviakompanijų bei internetinių kelionių agentūrų svetainėse, ir Kardifo oro uostų bilietų kasose. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamiausia jums bilieto į Kardifą variantą.

Oro bilietų į Kardifą kainos

Tiesioginių skrydžių bilietai į Kardifą, kuriuos rado UniTicket.lt klientai. Kuo arčiau išvykimo data, tuo didesnės skrydžių kainos, didžiausia kaina išvykstant šiandien ir rytoj.

Ryga - Kardifas BT 619 airBaltic
14:25 Ryga
Kelionės laikas 7 v. 15 min. 1 sustojimas
21:40 Kardifo oro uostas
Rasti 26 Sausio 2021
Visi skrydžiai į Kardifą

Kas lemia bilieto kainą? Kaina priklauso nuo aptarnavimo klasės nuo išvykimo iki atvykimo dienos: verslo ar ekonominė klasė, keliaujate su bagažu ar tik su rankiniu bagažu, skrendate į vieną pusę ar pirmyn ir atgal. UniTicket.lt paieškos sistema atsižvelgia į visus šiuos veiksnius ir visada pasiūlo mažiausią ir tinkamiausią skrydžio kainą.

Skrydžiai iš Kardifo

Žemiau yra pateikiamos populiariausios skrydžių kryptys iš Kardifo. Norėdami skristi pigiau, skrydžius įsigykite iš anksto, taip pat patikrinkite tiesioginius ir jungiamuosius skrydžius.

Kardifas - Ryga KL 1058 KLM Embraer 190
06:00 Kardifo oro uostas
Kelionės laikas 5 v. 35 min. 1 sustojimas
11:35 Ryga
Rasti 26 Sausio 2021

Lėktuvo bilietai į Kardifą

Radote pigų skrydį į Kardifą kitoje agentūroje? Užeikite į UniTicket.lt ir palyginkite kainas čia, tai užtruks vos 2 minutes, mes suteiksime jums išsamią informaciją apie visus aviakompanijų skrydžius ir jų kainas.

Miestas Kardifą
Miestas Kardifą
Tiesioginiai skrydžiai į Kardifą iš 11 miestų

Populiariausi miestai, iš kurių vykdomi tiesioginiai skrydžiai pirmyn ir atgal: Alikantė, Amsterdamas, Barselona, Belfastas, Venecija. Pigiausias skrydis į Kardifą maršrutu Dublinas - Kardifas. Lėktuvai skraido į Kardifą iš 11 miestų.

Skrydžiai į Kardifą iš 8 šalių

Tiesioginiai skrydžiai į Kardifą iš 8 šalių. Populiariausios iš jų: Didžioji Britanija, Ispanija, Nyderlandai, Italija, Kataras.

Į Kardifą skraidinančios aviakompanijos

Bilietus į Kardifą galite įsigyti 5 aviakompanijose. Geriausios oro linijų bendrovės, vykdančios tiesioginius skrydžius: Flybe, Vueling, KLM, Ryanair, Qatar Airways.

Lėktuvai, skraidinantys į Kardifą

Į Kardifą skraido 6 lėktuvų modelių iš 5 oro linijų. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi iš 8 šalių ir 11 miestų visame pasaulyje.

  • Embraer EMB 175
  • DeHavilland Dash 8 Q400
  • Airbus A320
  • Embraer 190
  • Boeing 737-800
  • Boeing 787-800
0
Kardifo oro uostai

Žemiau yra pateikiami vykdantys veiklą regioniniai ir tarptautiniai Kardifo oro uostai.

Kardifo oro uostas

Norėdami pradėti bilietų paiešką, įveskite datas.

Copyright © 2016-2020. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.