Pigūs skrydžiai į Kanus

Norėdami rasti bilietus, įveskite kelionės datą:
usd
Rasti skrydžius

UniTicket.lt internetinė paieškos sistema palygins kainas ir padės jums rasti ir įsigyti pigiausius skrydžius į Kanus ir atgal. Palyginsime skrydžių pasiūlymus įvairių aviakompanijų bei internetinių kelionių agentūrų svetainėse, ir Kanų oro uostų bilietų kasose. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamiausia jums bilieto į Kanus variantą.

Oro bilietų į Kanus kainos

Tiesioginių skrydžių bilietai į Kanus, kuriuos rado UniTicket.lt klientai. Kuo arčiau išvykimo data, tuo didesnės skrydžių kainos, didžiausia kaina išvykstant šiandien ir rytoj.

Vilnius - Kanas W6 8029 Wizz Air Airbus A321
16:15 Vilnius
Kelionės laikas 3 v. 0 min. Tiesioginis skrydis
19:15 Cote D'Azur oro uostas
Rasti 22 Liepos 2024

Kas lemia bilieto kainą? Kaina priklauso nuo aptarnavimo klasės nuo išvykimo iki atvykimo dienos: verslo ar ekonominė klasė, keliaujate su bagažu ar tik su rankiniu bagažu, skrendate į vieną pusę ar pirmyn ir atgal. UniTicket.lt paieškos sistema atsižvelgia į visus šiuos veiksnius ir visada pasiūlo mažiausią ir tinkamiausią skrydžio kainą.

Skrydžiai iš Kanų

Žemiau yra pateikiamos populiariausios skrydžių kryptys iš Kanų. Norėdami skristi pigiau, skrydžius įsigykite iš anksto, taip pat patikrinkite tiesioginius ir jungiamuosius skrydžius.

Kanas - Vilnius W6 8030 Wizz Air Airbus A321
19:50 Cote D'Azur oro uostas
Kelionės laikas 2 v. 40 min. Tiesioginis skrydis
22:30 Vilnius
Rasti 22 Liepos 2024

Lėktuvo bilietai į Kanus

Radote pigų skrydį į Kanus kitoje agentūroje? Užeikite į UniTicket.lt ir palyginkite kainas čia, tai užtruks vos 2 minutes, mes suteiksime jums išsamią informaciją apie visus aviakompanijų skrydžius ir jų kainas.

Miestas Kanus
Miestas Kanus
Tiesioginiai skrydžiai į Kanus iš 1 miestų

Populiariausi miestai, iš kurių vykdomi tiesioginiai skrydžiai pirmyn ir atgal: Vilnius. Pigiausias skrydis į Kanus maršrutu . Lėktuvai skraido į Kanus iš 1 miestų.

Skrydžiai į Kanus iš šalių

Tiesioginiai skrydžiai į Kanus iš šalių. Populiariausios iš jų: . Pigiausias skrydis į Kanus: () kainos

Kanus skrenda 1 oro linijų

Kanus galite skristi 1 aviakompanijų. Geriausi oro vežėjai, teikiantys tiesioginius skrydžius: Wizz Air. Greičiausias skrydis Kanus vykdo aviakompanija Wizz Air, maršrutu Vilnius - Kanas (W6 8029). Orlaivis Wizz Air (Airbus A321) atstumą nuo "Vilnius" iki "Cote D'Azur oro uostas oro uosto" įveikia vidutiniškai per 03:00 min.

 • Wizz Air
 • Lėktuvai, skraidinantys į Kanus

  Į Kanus skraido 1 lėktuvų modelių iš 1 oro linijų. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi iš šalių ir 1 miestų visame pasaulyje.

 • Airbus A321
 • Kanų oro uostai

  Žemiau yra pateikiami vykdantys veiklą regioniniai ir tarptautiniai Kanų oro uostai.

  Mandelieu

  Norėdami pradėti bilietų paiešką, įveskite datas.

  Copyright © 2016-2024. Visos teisės saugomos. UniTicket.lt priklauso kelionių agentūros įmonių grupei HolidayPrice Inc., kuri yra viena iš pirmaujančių interaktyvių turizmo organizacijų Europoje. Privatumo politika. Naudojimo sąlygos. Slapukų politika. Naudojant medžiagą, reikalinga aktyvi nuoroda į UniTicket svetainę.